Gerrit-Jan Duinen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Delfzijl (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-09-2018 22
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-08-2018 36
Dwars deur Grolle (B)-Amateurs/Sportklasse 19-08-2018 19
Ronde van Elspeet (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 08-08-2018 75
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) (B)-Amateurs/Sportklasse 05-08-2018 15
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 31-07-2018 24
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-06-2018 22
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 40
Ronde van Nijkerk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-06-2018 26
KTJ - Acht van Heelsum Amateurs 27-05-2018 13
District Kampioenschap Oost Masters 30+ 21-05-2018 31
Dwas duur Riessen Amateurs 11-05-2018 20
Ronde van Hardenberg Amateurs 05-05-2018 20
Rabobank Wielerronde van Heerde Amateurs 27-04-2018 18
Omloop van Hierden Amateurs 21-04-2018 70
Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 14-04-2018 27
Ronde van Ureterp (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-04-2018 52
Ronde van Epe Amateurs 06-07-2017 44
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Amateurs 02-07-2017 17
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2017 38
DK Tijdrijden Oost Masters 30+ 13-06-2017 9
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-05-2017 25
42e Rabobank Ronde van Wichmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2017 30
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Amateurs 14-05-2017 42
Ronde van Hardenberg Amateurs 06-05-2017 19
Rabobank wielerronde van Heerde Amateurs 29-04-2017 33
Omloop van Hierden Amateurs 22-04-2017 13
Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 15-04-2017 93
Eurobottle Ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-04-2017 21
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Amateurs/Sportklasse 17-09-2016 23
Amateurronde van Hasselt (B)-Amateurs/Sportklasse 10-09-2016 7
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-08-2016 62
De Bax ronde van Doetinchem (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-08-2016 13
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2016 8
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 20
38e Rabobank Wielerronde van Vorden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-06-2016 23
Scharenborg Ronde van Eibergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-06-2016 68
Autobedr.marcovanbeek.nl Ronde van Steenwijkerwold (B)-Amateurs/Sportklasse 04-06-2016 2
Ronde van Rijssen Amateurs 28-05-2016 19
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2016 7
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 30+ 16-05-2016 35
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Amateurs 01-05-2016 15
Omloop van Hierden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-04-2016 42
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 16-04-2016 13
Eurobottle ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 19
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 28
Rûntsje Tsjûkemar Amateurs/Sportklasse 12-09-2015 55
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-08-2015 32
8e Lus van Vledder Amateurs 23-08-2015 41
Jan van Schoot Ronde van Oldenzaal(VIRO CCT). (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2015 38
VeluweMeerdaagse - Elburg Amateurs 18-07-2015 29
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2015 57
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 67
Ronde van Kloosterburen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-06-2015 20
40e Wielerronde van Wichmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-05-2015 25
Ronde van de Vijver (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-04-2015 34
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 18-04-2015 30
Eierrace DIVLIC 06-04-2015 11
NK Tijdrijden Masters Masters 30+ 30-08-2014 20
7e Lus van Vledder Sportklasse 24-08-2014 10
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2014 8
Ronde van Harderwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-08-2014 60
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 29-06-2014 14
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 18
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 8
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 30+ 09-06-2014 42
Omloop van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-06-2014 29
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 31-05-2014 13
Rabo Omloop van Wervershoof Sportklasse 25-05-2014 15
50ste Ronde van Rijssen Sportklasse 17-05-2014 21
Scharenborg Ronde van Eibergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-05-2014 9
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 11
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 6
33e Knoop van Noordwolde Sportklasse 20-04-2014 5
Rabobank criterium van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-04-2014 31
6e Lus van Vledder Sportklasse 25-08-2013 14
Ronde van Enter Sportklasse 06-07-2013 29
Ronde van Elden Sportklasse 16-06-2013 16
Specialized Klimcriterium 's-Heerenberg Sportklasse 08-06-2013 31
District Kampioenschap Oost Sportklasse 20-05-2013 9
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 11-05-2013 14
33e Katja Fascini wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2013 42