Louk Bos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 4
Ronde van Dongen Nieuwelingen 24-09-2017 21
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 35
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 27-08-2017 34
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 7
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 14
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 81
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 37
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 85
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 21
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 12
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 8
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 36
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 15
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 30
77e ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2017 13
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 103
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 17
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 6
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 7
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 37
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 5
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 7 25-09-2016 3
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 38
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 9
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 27
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 03-07-2016 1
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 02-07-2016 6
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 7 19-06-2016 3
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 7 05-06-2016 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 21-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 07-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 5
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 2
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-03-2016 3
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 32
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 23
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 23
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 30
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 16
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 13
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 18
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 16
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 18
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 18
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 6 13-09-2015 6
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2015 15
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 23
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 31
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 20
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 4
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 14
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 14-05-2015 11
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 10-05-2015 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 10
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 7
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 37
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 10
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 4
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 5
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 5 07-09-2014 7
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 15
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 20
Baanomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2014 2
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 10
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2014 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 5
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 18-05-2014 12
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 34
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2014 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 19
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 4
Criterium Jeugd Cat. 5 06-04-2014 12
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 37
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.