Sarah Wijnen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 12
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 4
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 6
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 26
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 16
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 1
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 20
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 4
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 30
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 30
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 6
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 25
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 13
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 6
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 17
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 5
Wielerronde van Uden (dag 2) Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 1
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 12-09-2015 6
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 7
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 6
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 6
Wielerronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-08-2015 6
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 7
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 12
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 8
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 55
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 17
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 7
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 11
6e Kasteelronde van Mill Nieuweling-Meisjes 10-05-2015 7
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 27
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 37
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 52
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 24
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 11
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 42
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 6
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 7
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 18
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 30-07-2014 2
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 24
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 2
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 4
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 1
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 4
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 37
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 15
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 26-04-2014 5
Ronde van het Maaskantje Nieuweling-Meisjes 20-04-2014 3
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 24
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 17
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 56
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 16
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 2
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 6
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 5
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 3
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 3
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 5 12-05-2012 2
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 6
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 4
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2012 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 5
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 8
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 3
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 1
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 14
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 07-01-2012 21
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2011 20
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 6 13-11-2011 15
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 18
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 30-10-2011 22
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 6 22-10-2011 8
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 15-10-2011 18
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 18-09-2011 6
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 23
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 5
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 9
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 30-06-2011 3
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 2
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 16
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 12-06-2011 3
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 7
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 22-05-2011 5
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 15-05-2011 3
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 14-05-2011 5
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 18
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 13
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 9
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2011 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 29
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 Meisjes 03-04-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 11
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 5 15-01-2011 11
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 24
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 18-12-2010 8
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 12-12-2010 8
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 15
pietencross Jeugd Cat. 5 28-11-2010 6
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-11-2010 12
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 21-11-2010 9
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 20-11-2010 9
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 14-11-2010 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 13-11-2010 4
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 5 07-11-2010 8
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 06-11-2010 14
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 31-10-2010 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2010 10
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 23-10-2010 7
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2010 10
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 17
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 11
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 4 11-09-2010 4
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 05-09-2010 1
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 6
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 21
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 2
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2010 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 7
Baanomnium Jeugd Cat. 4 24-05-2010 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 22-05-2010 1
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 4 16-05-2010 5
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 11
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 10
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 8
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2010 11
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 6
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 9
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 1
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 4 17-01-2010 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 10-01-2010 4
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 4 09-01-2010 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-12-2009 5
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 13-12-2009 5
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-12-2009 4
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2009 4
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 4 05-12-2009 6
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2009 4
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2009 8
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 22-11-2009 13
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 21-11-2009 10
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 4 15-11-2009 4
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 14-11-2009 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 08-11-2009 7
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2009 13
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 8
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 7
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 19-09-2009 8
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 12-09-2009 3
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2009 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 9
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 15
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 16
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 12-07-2009 5
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 05-07-2009 6
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 6
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 28-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 1
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 07-06-2009 1
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 06-06-2009 1
Baanomnium Jeugd Cat. 2 01-06-2009 1
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 2
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 2 27-05-2009 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 17-05-2009 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 4
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 2
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2009 3
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 05-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 3
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 11
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 12
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 2 03-01-2009 13
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 11
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 2 20-12-2008 16
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 14-12-2008 17
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 06-12-2008 14
Pietencross Jeugd Cat. 2 30-11-2008 6
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-11-2008 9
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 23-11-2008 6
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 22-11-2008 11
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 15-11-2008 10
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 2 09-11-2008 8
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 08-11-2008 5
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 02-11-2008 7
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-11-2008 4
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 28-09-2008 2
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 1
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 20-09-2008 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 1
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 13-09-2008 1
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 1
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 4
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 4
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 4
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 6
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 14-06-2008 3
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 08-06-2008 4
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 07-06-2008 2
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-2-M 31-05-2008 3
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 6
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 1-M 24-05-2008 1
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 2
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 5
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-2 Meisjes 11-05-2008 6
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 5
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 20-04-2008 7
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1-M 13-04-2008 3
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 4
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 5
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 23-03-2008 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.