Niek Suijker

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 32
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 19
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 48
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 2
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 26
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 3
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 5
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 21
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2019 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 4
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 6 21-04-2019 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 2
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 25
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 1
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 6 31-03-2019 3
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 31
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 28
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 9
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 15
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 20
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 14
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 16
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 8
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 14
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 19
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 11
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 2
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 11-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 18
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2018 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 2
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 2
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 1
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2018 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 31-03-2018 13
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 5 25-03-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 23
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 27
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 6
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 10
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 7
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 7
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 7
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 10
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 6
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 6
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 9
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 13
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 5
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 4
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 29
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 13
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-07-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 1
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-05-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-05-2017 1
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 1
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 4
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 3
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2017 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 08-04-2017 17
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 1
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 23
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 22
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 7
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 3
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 5
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 3
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 4
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 9
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 15
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 2
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 3
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 1
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 4
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 16
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 19
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 1
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 28-08-2016 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 2
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 01-07-2016 15
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 16
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 2
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 14-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 1
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 15
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 19-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 10
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 3
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 5
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 2
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 2
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 6
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 1
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 1
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 1
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 18-10-2015 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 2
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 13
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 2
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 9
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 1
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 3
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 23-05-2015 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 14-05-2015 1
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 02-05-2015 9
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2015 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 1
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 19-04-2015 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 2 18-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 28-03-2015 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 1
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 4
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 2
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 10
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 8
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 6
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 5
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 2
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 5
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 3
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 9
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 8
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 7
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 1
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 20-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 1
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 5
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 4
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 2
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 06-07-2014 5
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 14-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 18
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 1 01-06-2014 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 4
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 1 18-05-2014 3
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 27-04-2014 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 21-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-04-2014 7
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.