Wesley Damiaans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote prijs Kivada Junioren 24-03-2019 32
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 34
TC (alle categorie├źn) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 7
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Junioren 23-12-2018 2
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 08-12-2018 6
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 6
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 5
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 9
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Junioren 27-10-2018 2
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 15
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 11
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 44
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 32
NLcup - Koningscup Havelte Junioren 29-04-2018 23
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 10
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2017 9
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Junioren 24-12-2017 1
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 09-12-2017 3
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 26-11-2017 4
Janet Memorial Junioren 18-11-2017 8
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junioren 04-11-2017 6
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 15
17e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 24-10-2017 14
6e Nationale veldrit van Rhenen Junioren 21-10-2017 13
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 01-10-2017 33
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 21
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuwelingen 15-07-2017 17
NL Cup - Stappenbelt Trophy Nieuwelingen 02-07-2017 14
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Nieuwelingen 24-06-2017 16
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 20
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 17
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 9
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 16
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 7
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 7
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 7
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 2
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 12
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 6
Nationale veldrit Nieuwelingen 30-10-2016 8
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 14
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 16
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 10
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 12
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 15
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 14
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Nieuwelingen 16-07-2016 23
Baggelhuizerplas MTB Nieuwelingen 19-06-2016 16
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 12-06-2016 16
Koningscup Nieuwelingen 24-04-2016 24
Zwiep Trek MTB Cup Nieuwelingen 17-04-2016 10
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 27
MPL Stappenbelt Trophy Nieuwelingen 28-03-2016 11
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 20-03-2016 17
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 17
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 16
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2015 10
23e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 19-12-2015 6
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2015 12
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuwelingen 05-12-2015 11
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 21-11-2015 11
4e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 14-11-2015 9
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Nieuwelingen 31-10-2015 5
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 20-10-2015 12
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 21
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 22
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 25
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 7 27-06-2015 3
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 13-06-2015 12
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 28
LJC Jeugd Cat. 7 30-05-2015 4
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 17-05-2015 5
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 7 16-05-2015 4
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 7 10-05-2015 12
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 7 09-05-2015 3
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 7 02-05-2015 4
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 7 19-04-2015 13
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 7 18-04-2015 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 9
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 7 28-03-2015 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 21-03-2015 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 14-03-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 10
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 03-01-2015 5
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 20-12-2014 6
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 7 13-12-2014 5
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 3
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 10
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 11
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 14-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 26
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 12
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 12
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 03-05-2014 10
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 10
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 26
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 7
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 20
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 5 01-06-2013 3
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 7
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 11
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 21
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 14
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 12
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 3
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 4
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 3
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 3
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 4
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 5
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 2
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 23
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 27-05-2012 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 13-05-2012 9
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 13
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 4 15-04-2012 4
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 4 07-04-2012 8
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2012 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 4 (11 jaar) 24-03-2012 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 7
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 07-01-2012 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 7
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 4 18-12-2011 2
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 1
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 2
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 8
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 3
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 7
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 4
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 13
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 3 05-06-2011 6
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 04-06-2011 3
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-05-2011 3
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 2
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 10-04-2011 15
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 4
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 (10 jaar) 19-03-2011 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 02-01-2011 4
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 2
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 3
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 3
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 2
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 5
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 4
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2010 8
LJW Honselersdijk Jeugd 9 jaar Categorie 2 25-09-2010 2
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-09-2010 7
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 04-09-2010 3
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 11
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 9 jaar Categorie 2 19-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 17
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 2 22-05-2010 2
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 08-05-2010 2
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2010 13
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 2 18-04-2010 1
2e LJC MTB Breda Jeugd 9 jaar Categorie 2 17-04-2010 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 04-04-2010 4
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-12-2009 5
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 21-11-2009 10
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 4
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 5
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 5
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 05-09-2009 2
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 11
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 20-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 18
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 10-05-2009 3
LJC MTB Breda Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 25-04-2009 1
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 1 19-04-2009 1
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 1 13-04-2009 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.