Maartje Mol

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 24
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 27
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 22
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 19
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 21
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 04-05-2013 13
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 21
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 17
30e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 01-09-2012 16
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 23
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 27
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 19
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 41
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 25
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 02-05-2012 7
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 41
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 32
Ronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 18-03-2012 19
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 18-09-2011 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 25
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 41
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2011 26
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 6 05-06-2011 14
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 6 04-06-2011 16
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 28
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 21
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 20
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 26
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 24
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 34
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 23
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 30
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 24
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 35
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 06-06-2010 16
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 33
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 38
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 27
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 24
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 23
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 21
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 29
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 29
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 34
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 39
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 43
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 4 04-07-2009 21
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 39
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 40
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 20
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 06-06-2009 31
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 35
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 26
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 25
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 34
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 52
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 30
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 13
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 19
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 32
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 36
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 26
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 29
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 37
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 10
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 20
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 28
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 27
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 3 12-05-2008 16
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3-M 13-04-2008 11
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 26
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 44
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 16-09-2007 22
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 2 24-06-2007 17
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 17-06-2007 17
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 24
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-06-2007 16
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.