Claudia Jongerius

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
39e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-07-2019 8
56e Ronde van Honselersdijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-07-2019 23
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 14
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-06-2019 26
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2019 1
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 9
57e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-05-2019 3
NHC - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2019 8
38e Profronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 09-08-2018 13
39e Amstel Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-08-2018 10
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-06-2018 31
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 25
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 02-06-2018 20
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-05-2018 3
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 8
Ronde van Moerdijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2018 5
Wielerronde van Uden (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-05-2018 10
23 e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-05-2018 2
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 24
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2018 27
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 45
37e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2017 20
38e Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2017 26
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 21-06-2017 28
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2017 7
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 12
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 24
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 46
51ste Ronde van Philippine Junior-Vrouwen 16-07-2016 1
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 22-06-2016 3
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 49
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 45
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junior-Vrouwen 18-05-2016 3
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 10
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 33
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 42
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 47
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 21
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 18
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 23
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 23
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 20
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 2
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 17
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 27-05-2015 2
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 11
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 60
6e Kasteelronde van Mill Junior-Vrouwen 10-05-2015 7
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Junior-Vrouwen 09-05-2015 3
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 21
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 26
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 20
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 39
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 39
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 60
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 20
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 21-09-2014 5
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 9
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 17
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-08-2014 1
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 4
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 34
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 28-06-2014 9
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 19
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 11-06-2014 1
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 1
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 10
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 9
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 16
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 04-05-2014 12
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 27
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 36
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 10
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 11
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 9
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 11
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 7
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 21
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 2
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 29
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 13
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 19
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 2
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 13
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 20
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 11
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 14
Grote Prijs Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2013 6
36 Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 26-05-2013 11
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 4
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 9
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 04-05-2013 5
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 12
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 11
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 27-04-2013 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 8
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 4
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 4
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 12
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 1
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 11
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 13
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 19
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 7 06-10-2012 6
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 30-09-2012 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2012 16
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 7 23-09-2012 13
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 16-09-2012 9
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 15-09-2012 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 3
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 11
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 7
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 6 19-08-2012 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 18
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 10
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 12
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 16
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 18
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 6 28-06-2012 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 24-06-2012 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 13
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 19
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 12
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 9
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 7 20-05-2012 20
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 6
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 28
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 15
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 15
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 13
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 06-05-2012 4
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 10
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 9
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 29-04-2012 16
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 19
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 3
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 8
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 14
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 7
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 18-09-2011 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 13
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 10
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 3
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 14
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 15
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 18
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 11
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 8
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 5 05-06-2011 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 14
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 15
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 22-05-2011 12
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 13
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 6
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 4
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 7
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 6
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 6
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 8
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 18
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 9
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 3
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 10
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 6
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 19
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 2
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 2
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 7
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 10
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 1
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-05-2009 4
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 6
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 8
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 28-09-2008 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 10
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 3
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 6
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 6
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 4
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 14-06-2008 3
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 2 25-05-2008 4
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-2 Meisjes 11-05-2008 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 12
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 30-03-2008 9
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 23-09-2007 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 15-09-2007 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2007 3
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 19-08-2007 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.