Niels Hanegraaf

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 11
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 6 23-06-2019 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 16-06-2019 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 36
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 4
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 6 12-05-2019 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 12
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 14
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 21-04-2019 6
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 5
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 44
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 22
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 19
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 22
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 21
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 13
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 16
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 17
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 25
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 16
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 32
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 16-09-2018 5
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 7
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 5 02-09-2018 1
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 8
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 5
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 5 23-06-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 27
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 03-06-2018 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 27-05-2018 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 14
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 19-05-2018 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 3
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 12-05-2018 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2018 2
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 5
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 14
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 8
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 14
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 27
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 22
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 20
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 24
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 16
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 17
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 15
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 16
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 24
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 19
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 24-09-2017 6
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 17-09-2017 6
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 10-09-2017 1
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 6
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 27-08-2017 6
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 20-08-2017 5
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 7
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 15
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 4 04-06-2017 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 7
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 14
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 5
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 13-05-2017 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 7
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 4
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 8
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 40
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 20
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 18
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 16
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 23
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 13
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 16
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 15
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 14
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 14
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 25-09-2016 1
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 3 18-09-2016 1
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2016 1
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 21-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 30
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 26-06-2016 3
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 3
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 3 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 17
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 3
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 07-05-2016 2
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 4
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 7
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 3
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 6
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 9
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 8
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 12
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 7
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 7
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 4
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 8
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 4
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 9
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 7
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 7
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 4
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 4
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 8
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 23-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 6
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 21-06-2015 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 14-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 31-05-2015 1
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 7
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 1
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2015 4
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 2 19-04-2015 1
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 3
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 05-04-2015 1
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 24-01-2015 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 8
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 7
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 8
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 6
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 6
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 9
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 5
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 8
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 7
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 8
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 6
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 7
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 21-09-2014 2
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 1 20-09-2014 1
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 1 14-09-2014 1
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 2
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2014 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 30-08-2014 3
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 3
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 05-07-2014 2
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 28-06-2014 1
Baanomnium Jeugd Cat. 1 22-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 15-06-2014 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 1
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 1
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 31-05-2014 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 25-05-2014 1
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 18-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 11-05-2014 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 10-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 04-05-2014 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 03-05-2014 1
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 1 27-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 21-04-2014 1
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 20-04-2014 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 13-04-2014 2
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 5
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 23-03-2014 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-01-2014 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 28-12-2013 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 22-12-2013 3
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 1 15-12-2013 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 14-12-2013 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 08-12-2013 4
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 1 30-11-2013 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 24-11-2013 2
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 1 23-11-2013 4
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 1 17-11-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 16-11-2013 5
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 1 09-11-2013 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 27-10-2013 3
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-10-2013 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 06-10-2013 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.