Stefan Zagers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 06-07-2014 26
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 28-06-2014 16
Wielerweekend Buchten Jeugd Cat. 7 21-06-2014 8
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 14-06-2014 18
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 7 29-05-2014 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 25-05-2014 12
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 7 18-05-2014 31
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 04-05-2014 11
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2014 20
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 26-04-2014 15
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 21-04-2014 16
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 19-04-2014 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 16
Criterium Jeugd Cat. 7 06-04-2014 11
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 14
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 01-09-2013 5
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 12
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2013 9
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 30
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 6 02-06-2013 8
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 6 01-06-2013 14
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 12
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 18-05-2013 15
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 11-05-2013 8
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 9
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-04-2013 25
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 21
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 07-04-2013 16
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 10-03-2013 21
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 14
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 24
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2012 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 11
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 11
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 24-06-2012 10
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 22
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 16-06-2012 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 39
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 30
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 5 26-05-2012 5
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 2
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 16
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 10
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 24
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 4
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 21-04-2012 9
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 12
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 12
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 12
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 12
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2012 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 19
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 18-09-2011 7
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 17-09-2011 13
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 12
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 31
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 23
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 9
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 19
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 10
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 12
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2011 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 4
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 4 04-06-2011 18
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 28-05-2011 7
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 17
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 15
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 14
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 14
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 7
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 17-07-2010 9
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 15
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 25
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 8
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 19
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 18
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 21
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-04-2010 15
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 20
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 18
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 14
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 3 14-03-2010 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.