Lisa Jong

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-07-2016 41
37e Ronde van Kloosterburen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2016 17
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 23
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 94
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 44
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 85
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 23
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 4
DK Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 01-06-2016 4
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 29-05-2016 7
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 9
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 49
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 16-05-2016 1
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 40
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 51
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2016 8
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 38
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 37
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 66
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 31
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 28
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 67
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 27-12-2015 4
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 20-12-2015 4
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 13-12-2015 3
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 05-12-2015 5
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 28-11-2015 5
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 22-11-2015 7
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Junior-Vrouwen 21-11-2015 10
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junior-Vrouwen 15-11-2015 10
11BERGEN VELDRITTEN 2015 Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2015 25
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Junior-Vrouwen 31-10-2015 8
7e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-10-2015 19
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 33
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 13
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 54
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 17
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 18
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 19
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 14
75 jaar Friesche Leeuw Junior-Vrouwen 22-08-2015 10
Ronde van Markelo VIRO-CCT Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-08-2015 25
54e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 15-07-2015 4
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 11
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 29-06-2015 57
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 47
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 17
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 35
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 15
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 27
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 14
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 88
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 50
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 02-06-2015 4
4de Criterium Sappemeer Junior-Vrouwen 31-05-2015 9
Wiek op Wiel'n 2015 Ladies Night Junior-Vrouwen 30-05-2015 10
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 25-05-2015 15
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 90
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 6
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 10-05-2015 3
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2015 7
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 75
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 72
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 25
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 23
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 54
Ronde van Ureterp Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 20
Trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 21-02-2015 2
11 BERGEN VELDRITTEN Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 30
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Junior-Vrouwen 01-11-2014 4
Lagerberg Jeugdtoernooi/Dameswedstrijd (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-09-2014 20
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 30
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 7
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 6
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 24-08-2014 18
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 13
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Nieuweling-Meisjes 29-06-2014 3
35e Ronde van Kloosterburen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 18
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 52
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 18
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 4
3de Criterium Hoogezand (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-05-2014 21
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 9
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-05-2014 16
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 11
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 1
Eierrace Diverse Licentiecategorieen 21-04-2014 9
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 24
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 6
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 27
Trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 01-03-2014 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Nieuweling-Meisjes 02-11-2013 2
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 6
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 5
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 12
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 10
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 17
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 9
Wielerspektakel van Borger Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2013 3
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 6
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 3
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 12
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 9
DK Tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 28-05-2013 3
2de Criterium Hoogezand Diverse Licentiecategorieen (E) 26-05-2013 11
Rabobank Ronde van Assen Diverse Licentiecategorieen (E) 25-05-2013 5
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 3
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 8
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 11
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 18
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 29
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 24
1e Omloop van Kalenberg Diverse Licentiecategorieen (E) 06-04-2013 21
Eierrace Diverse Licentiecategorieen 01-04-2013 19
Trainingsomloop van Sleen Diverse Licentiecategorieen 23-02-2013 23
10e kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-12-2012 32
Veldrit Ureterp Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-11-2012 10
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 15-09-2012 11
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 08-09-2012 16
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 02-09-2012 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 15
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 6 18-08-2012 5
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 6 28-07-2012 12
33e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 14-07-2012 8
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 6 01-07-2012 4
Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 6 30-06-2012 4
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 23-06-2012 25
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 6 10-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 26
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 6 02-06-2012 13
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 6 26-05-2012 25
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 27
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 12-05-2012 25
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 6 06-05-2012 19
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 6 05-05-2012 23
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2012 27
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2012 16
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 6 14-04-2012 24
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 6 09-04-2012 21
Jan Bols jeugd ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 14 jaar 21-01-2012 11
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 6 13-11-2011 20
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 06-11-2011 21
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 17
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 17-09-2011 4
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 5 11-09-2011 5
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 5 04-09-2011 4
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 20-08-2011 4
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 17-07-2011 9
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 16-07-2011 9
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 5 10-07-2011 6
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 5 09-07-2011 13
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 5 03-07-2011 7
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 5 19-06-2011 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 18
Intersport Bols jeugdronde Jeugd Cat. 5 28-05-2011 6
Rabobank Jan Boven Classic Jeugd Cat. 5 21-05-2011 5
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 5 15-05-2011 8
Ronde van Assen Jeugd Cat. 5 14-05-2011 11
Ronde van Elim Jeugd Cat. 5 01-05-2011 9
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2011 6
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 25-04-2011 12
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 5 23-04-2011 25
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 17-04-2011 5
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 03-04-2011 10
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 5 07-11-2010 14
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 10
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 6
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 05-09-2010 3
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 4 29-08-2010 7
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 22-08-2010 7
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 14-08-2010 4
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 4 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 13
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 4 06-06-2010 12
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 05-06-2010 13
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 29-05-2010 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 22-05-2010 11
Jeugd Ronde van Assen Jeugd Cat. 4 08-05-2010 13
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 4 01-05-2010 10
Koninginnerronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2010 5
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 25-04-2010 8
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 4 10-04-2010 8
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 4 05-04-2010 9
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 19
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 23-08-2009 3
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 3 15-08-2009 4
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 3 27-06-2009 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 21
Jeugdronde van Wildervank Jeugd Cat. 3 07-06-2009 5
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-05-2009 6
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 3 10-05-2009 11
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 3 02-05-2009 10
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2009 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 14-06-2008 10
Jeugd Ronde Wildervank Jeugd Cat. 2 08-06-2008 5
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-1-M 31-05-2008 5
ronde van het villapark Jeugd Cat. 2 17-05-2008 6
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 2-Meisjes 19-04-2008 6
kermis criterium Elim Jeugd Cat. 1 05-09-2007 5
Open Fries Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 02-09-2007 10
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 1 01-09-2007 3
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 1 26-08-2007 4
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 1 18-08-2007 3
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 1 01-07-2007 3
Ronde van Drachten Jeugd Cat. 1 16-06-2007 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.