Brent Broosus

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
19e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 22-10-2019 31
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 19-10-2019 28
Veldrit van Montfoort Junioren 05-10-2019 16
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 28
2e Kleeberg Cross Mechelen Junioren 01-09-2019 27
40e Draai van de Kaai Nieuwelingen 05-08-2019 18
45e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 07-07-2019 8
86ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2019 5
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuwelingen 10-06-2019 18
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 12
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 18
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 15
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 24
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 25
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuwelingen 06-01-2019 15
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 28
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2018 26
4e Bereveldrit van Benschop Nieuwelingen 29-12-2018 24
Kerstcross Norg Nieuwelingen 26-12-2018 17
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 23-12-2018 13
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 18
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 24-11-2018 17
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 24
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 28
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuwelingen 27-10-2018 12
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 23
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 22
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 13-10-2018 13
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 27
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 29
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 29
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 21
70e Ronde van Zundert Nieuwelingen 08-08-2018 14
39e Amstel Draai van de Kaai Nieuwelingen 06-08-2018 20
52e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-07-2018 12
85ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2018 17
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 24-06-2018 23
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 47
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 32
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 58
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 18-02-2018 32
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuwelingen 28-01-2018 12
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 34
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 58
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 39
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 33
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 37
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 39
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 23
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 28
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 46
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 50
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 49
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 42
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 40
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 51
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-09-2017 12
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 28
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 14
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 26-08-2017 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 20-08-2017 8
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 16-07-2017 14
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 02-07-2017 8
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 4
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 23
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 18-06-2017 16
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 11-06-2017 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 22
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 7 28-05-2017 6
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-05-2017 12
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 24
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 31
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 16
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 17-04-2017 15
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 7 01-04-2017 11
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 32
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 20
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 34
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2016 8
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 6
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 19
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 6 19-06-2016 11
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 17
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 6 22-05-2016 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 20
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 6 05-05-2016 13
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 18
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 22
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-09-2015 13
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2015 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 17
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 14
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 16
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 04-07-2015 12
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 15
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 14-06-2015 14
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 22
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 33
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 15
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 10-05-2015 10
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2015 10
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 18-04-2015 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 04-04-2015 15
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 27
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 07-09-2014 11
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 23-08-2014 9
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 28-06-2014 7
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 18
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 18
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 22
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 04-05-2014 19
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 23
Criterium Jeugd Cat. 4 06-04-2014 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 26
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 30
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 01-09-2013 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 14
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 14
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 3 09-06-2013 8
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 3 02-06-2013 8
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 24
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 16
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-04-2013 15
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 19
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 07-04-2013 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2013 20
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 21
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 20
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 20
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2012 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 24-06-2012 15
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-06-2012 17
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 19-05-2012 9
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 13-05-2012 18
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 06-05-2012 14
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 23
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 21-04-2012 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 14
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 2 09-04-2012 20
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 01-04-2012 19
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 2 11-03-2012 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 11-09-2011 17
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2011 12
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 28-08-2011 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 21
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 21
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2011 12
st Linie Crossers Jeugd Cat. 1 19-06-2011 14
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 1 05-06-2011 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 23
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 28-05-2011 9
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 15-05-2011 13
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 22
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2011 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-04-2011 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2011 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.