Enzo Leijnse

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Junior Men 09-08-2019 4
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Junior Men 07-08-2019 3
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 30-06-2019 2
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 5
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 48
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2019 9
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 10
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 68
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 2
49e Ronde van Nieuwendijk Junioren 08-06-2019 4
DK Tijdrijden Noord-Holland Junioren 22-05-2019 1
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Junioren 05-05-2019 1
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 7
CCM - Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2019 1
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junioren 06-04-2019 1
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 2
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 30-12-2018 1
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 29-12-2018 2
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 28-12-2018 3
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 27-12-2018 1
NK 50km - Omlijstingsprogramma Masters 35+ en 45+ Diverse Licentiecategorieen 22-12-2018 8
NK Omnium Junioren 02-12-2018 2
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 1
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Junioren 16-09-2018 2
Finale KNWU Tijdritcompetitie Junioren 15-09-2018 2
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 4
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 9
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 1
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 2
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 11
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 2
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 3
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 6
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 2
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-05-2018 45
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junioren 08-05-2018 2
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 51
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 3
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 5
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 2
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 28-12-2017 1
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 27-12-2017 4
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Junioren 23-12-2017 2
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Junioren 17-12-2017 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 1
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 1
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 2
11e Hartje Baarn Nieuwelingen 10-09-2017 1
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 10
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 1
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 3
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 5
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 5
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 45
54e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 29-06-2017 1
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 25-06-2017 1
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 3
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 18-06-2017 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 7
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 1
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 03-06-2017 3
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 8
47e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 20-05-2017 2
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 19-05-2017 1
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 1
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 4
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 1
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 07-05-2017 1
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 4
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen Bergklassement 06-05-2017 2
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 1
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 37
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 2
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 5
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 2
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 1
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 3
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 1
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 6
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen Bergklassement 19-03-2017 1
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 2
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 1
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 2
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 2
KNWU Grote Prijs Jan Derksen 2017 Nieuwelingen 22-01-2017 5
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 5
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 1
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 25-09-2016 6
54e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 18-09-2016 11
10e Wielerronde Hartje Baarn Nieuwelingen 11-09-2016 4
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 27-08-2016 7
Super Mail Service Ronde van Hoogeveen Nieuwelingen 16-07-2016 27
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 23
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 39
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 6
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 3
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 26-06-2016 3
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 3
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 2
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 9
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 28-05-2016 12
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) Nieuwelingen 20-05-2016 6
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Nieuwelingen 16-05-2016 4
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 7
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Nieuwelingen 11-05-2016 1
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 6
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 1
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 1
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 5
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 3
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 1
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 16
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 4
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen Bergklassement 20-03-2016 1
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2016 3
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Nieuwelingen 19-03-2016 1
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 1
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 1
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 7 20-09-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 7 30-08-2015 5
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 7 16-08-2015 1
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 7 25-07-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 27-06-2015 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 2
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 6
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 31-05-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 1
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 17-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 7 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 1
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 25-04-2015 1
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 7 19-04-2015 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 2
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 05-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 4
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 22-03-2015 2
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-03-2015 3
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 08-11-2014 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 1
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 21-09-2014 1
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 6 20-09-2014 2
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 13-09-2014 2
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 1
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 3
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 31-08-2014 2
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 6 30-08-2014 1
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 1
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 2
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 5
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 1
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 4
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 6
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 10-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 03-05-2014 4
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 2
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 4
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 2
NK Omnium Diverse Licentiecategorieen 09-11-2013 8
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 1
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 14-09-2013 4
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 5 30-06-2013 3
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 14
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 7
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 5 05-06-2013 2
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 2
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 2
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 5 19-05-2013 2
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 4
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-04-2013 3
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 3
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 1
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 30-09-2012 3
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 4 29-09-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 5
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 15-09-2012 3
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 7
Criterium Volendam Jeugd Cat. 4 08-07-2012 1
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 4 01-07-2012 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 21
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 13-05-2012 2
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 06-05-2012 1
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 4 05-05-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 11
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 4 15-04-2012 1
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 4 07-04-2012 1
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2012 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 15
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 3
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 1
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 4 - 5 08-01-2012 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 17-09-2011 4
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 11-09-2011 2
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 03-07-2011 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 5
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-05-2011 1
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 15-05-2011 1
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 1
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 10-04-2011 5
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 12
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-09-2010 3
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.