Nienke Dullemond

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 12
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 12
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 36
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 27
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 30
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 4
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 43
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuweling-Meisjes 09-12-2018 19
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 25
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 5
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 24
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 20
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 27
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 07-10-2018 11
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 15
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 28
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 16
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 6 01-09-2018 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 25-08-2018 15
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 11-07-2018 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 01-07-2018 9
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 30-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 34
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 16
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 22
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 16
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 43
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 18
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 21
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 23
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 15
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 24
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 25
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 6 22-04-2018 17
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 12
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 29
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 26
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 17
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 37
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 14
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 31
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 40
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 39
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 28
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 35
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 24
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 25
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 27
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 20
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 24-09-2017 9
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 40
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 26-08-2017 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 12
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 5 05-06-2017 9
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 8
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 22
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 15
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 26
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 29
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 29
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 22
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 17
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 24
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 14
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 20
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 27
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 18
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 15
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 17
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 23-10-2016 16
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 20
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 28
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 15
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 18-09-2016 9
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 21
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 11
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 17
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 23
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 10
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 12
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 18
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 15
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-05-2016 15
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 13
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 14
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 8
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 7
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 8
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 18
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 28
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 10
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 13
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 33
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 29
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 21
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 21
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 20
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 22
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 20
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 22
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 26
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 25
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 27
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 22
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 13
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 13
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 12
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 13
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 11
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 18
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 9
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 14
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 25
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 22
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 14
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 7
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 9
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 09-05-2015 7
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2015 14
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 15
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 19
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 8
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 12
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 9
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 18
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 20
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 9
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 17
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 26
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 10
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 15
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 08-11-2014 12
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 6
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 10
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 13
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 18
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 06-07-2014 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 11
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 28-06-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 16
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 17
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 21
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 14
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 21
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 14
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 12
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 16
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 26-04-2014 11
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 18
Criterium Jeugd Cat. 2 06-04-2014 7
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 05-04-2014 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 24

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.