Nicola Schrauwen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 36
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 43
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 6 05-06-2011 16
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 29
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 7 22-05-2011 21
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 33
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 32
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 38
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 27
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 25
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 31
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 26
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 26
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 27
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 44
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 37
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 36
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 29
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 24
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 35
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 34
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 33
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 5 14-03-2010 20
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 36
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 15
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 33
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 27
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 25
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 33
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 17
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 27
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 24
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 5 24-05-2009 16
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 30
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 36
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2009 30
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 22
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 24
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 28
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 24
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 13
klimcriterium Jeugd Cat. 3 06-09-2008 24
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 16
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 19
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 30
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 23
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 31
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 21
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2-M 31-05-2008 6
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 23
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 10
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 27
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 meisjes 27-04-2008 6
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3-M 13-04-2008 9
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 17
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3-M 05-04-2008 8
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 39
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 23-09-2007 18
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 16
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 17-06-2007 20
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-06-2007 18
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 14-04-2007 19
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 17
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 24
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 2 01-04-2007 17
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 24-09-2006 8
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 20-08-2006 10
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2006 9
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 21-05-2006 8
Landelijk Jeugd Toernooi Hoorn Jeugd Cat. 4 24-09-2005 6
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 3e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 29-05-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Ronde van WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 24-04-2005 8
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 4 30-03-2005 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.