Polle Rijsbergen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
84ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 01-07-2017 10
Ronde van Nieuwendijk Junioren 03-06-2017 32
42e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 25-05-2017 22
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 26
70e Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2017 55
wielercriterium Steenbergen Junioren 02-04-2017 20
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 57
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 38
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 03-08-2016 13
Acht van Chaam Junioren 27-07-2016 25
50e Ronde van Oudenbosch Junioren 17-07-2016 14
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 86
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 55
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 90
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 89
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 103
46e Ronde van Nieuwendijk Junioren 04-06-2016 34
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 17
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 22
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 34
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 54
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren Junioren 24-04-2016 36
66 ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-04-2016 31
Volta Limburg Junioren criterium Junioren 02-04-2016 23
Ronde van Woensdrecht Junioren 20-03-2016 11
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 38
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 33
78e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 10-09-2015 17
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 55
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 18
60e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 09-08-2015 27
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 05-08-2015 26
65 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 18-07-2015 34
41e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 12-07-2015 8
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 89
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 2
Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 28-06-2015 35
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 23
40e Wielerronde van Yerseke Nieuwelingen 30-05-2015 8
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 38
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 55
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 23
74e profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2015 33
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 9
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 43
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 52
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 44
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 06-09-2014 50
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 31
40e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 17-08-2014 25
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 06-08-2014 13
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 19
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Nieuwelingen 05-07-2014 31
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 28-06-2014 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 11-06-2014 20
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 25
47e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-06-2014 19
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 25-05-2014 35
40e Ronde van Groot-Ammers Nieuwelingen 24-05-2014 17
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 66
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuwelingen 11-05-2014 19
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 28
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 13
GP Jan van Haneghem Nieuwelingen 19-04-2014 24
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 47
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 19
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 08-09-2013 12
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 01-09-2013 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 18-08-2013 17
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 13-07-2013 12
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 24
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 30-06-2013 13
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 29-06-2013 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 23-06-2013 6
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 16-06-2013 19
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 7 09-06-2013 4
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 7 02-06-2013 11
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 18
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 10
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 11-05-2013 5
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-05-2013 12
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 11
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 27-04-2013 9
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-04-2013 16
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 07-04-2013 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 30-03-2013 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2013 17
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 6 16-09-2012 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 3
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 20
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 15
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-06-2012 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 22
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 6
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 39
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 23
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 6
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 21-04-2012 12
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 8
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 2
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 7
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2012 9
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 7
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 20
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 6
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 1
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 2
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 11
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 5 05-06-2011 2
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 1
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 1
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 4
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 8
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 1
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 2
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 3
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 5
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 7
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 11-07-2010 2
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 4
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 6
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 1
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 2
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 3
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 14
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 6
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 5
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 6
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2010 13
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 11
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 17
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 11
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2009 7
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 1
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 6
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 6
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 2
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 7
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-07-2009 3
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 5
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 12-07-2009 3
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 2
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 9
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 4
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 8
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 10
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 7
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2009 6
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 8
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 17
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 7
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 21-09-2008 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 7
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 4
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 9
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 17-08-2008 6
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 9
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 5
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2008 6
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-2 31-05-2008 4
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 8
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.