Lars Berg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 11
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 03-07-2019 4
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 93
ZLM Tour Elite Men Eindklassement 23-06-2019 25
ZLM Tour M_ELITE 23-06-2019 46
ZLM Tour M_ELITE 22-06-2019 27
ZLM Tour M_ELITE 21-06-2019 36
ZLM Tour M_ELITE 20-06-2019 67
ZLM Tour M_ELITE 19-06-2019 61
Midden-Brabant Poort Omloop M_ELITE 16-06-2019 63
TCM - 4e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 05-05-2019 31
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 43
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 13
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 3
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 20
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 14
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 21
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 28
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 44
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 34
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 09-09-2018 5
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 73
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 18-08-2018 1
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 47
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 61
District Kampioenschap Midden Beloften 21-05-2018 10
HLB Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 18
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 27
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 45
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 86
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 51
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 50
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 55
spektakel van Steenwijk Professionals 01-08-2017 35
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 61
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 11
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 51
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 04-06-2017 44
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 9
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-03-2017 2
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 72
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Elite-Mannen/Beloften 05-03-2017 19
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 5
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 5
Valkenburg Klim Classic Junioren 21-08-2016 2
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 12
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Junioren 26-06-2016 8
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junioren 20-09-2015 2
62e Ronde van Hank Junioren 13-09-2015 4
Wielerronde van Uden (dag 1) Junioren 12-09-2015 2
Ronde van Vreeland Junioren 22-08-2015 1
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 3
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 5
Omloop van de Maasvallei Junioren Bergklassement 06-06-2015 1
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junioren 25-05-2015 1
49e Grote Ronde van Gerwen Junioren 06-04-2015 6
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 25
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 07-09-2014 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 14
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 42
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 09-06-2014 5
Bergcriterium Nieuwelingen 25-05-2014 7
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 19-05-2014 2
44e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 17-05-2014 7
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 12
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 2
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 9
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 17
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Nieuwelingen 28-09-2013 2
10e Ronde van Ameide Nieuwelingen 21-09-2013 2
Rabo Wielerronde van Purmerend Diverse Licentiecategorieen (C) 15-09-2013 23
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 14-09-2013 4
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 08-09-2013 2
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 13
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 22
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 30-06-2013 8
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 05-06-2013 16
Amstel Wielerronde van Erp Nieuwelingen 02-06-2013 19
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 20-05-2013 2
Ronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2013 70
DK Tijdrijden Midden Nieuwelingen 15-05-2013 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2013 14
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 18
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 7 16-09-2012 1
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 11
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 02-09-2012 8
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-09-2012 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 9
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 19-08-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 18-08-2012 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 36
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 03-06-2012 6
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 7 27-05-2012 4
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 7 12-05-2012 1
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 21-04-2012 5
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2012 7
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 08-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 3
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 25-03-2012 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 17-03-2012 5
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 4
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 1
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 01-10-2011 2
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2011 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 6
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2011 2
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 5
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 6 18-06-2011 4
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 6 18-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 16
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 6 04-06-2011 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 3
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 29-05-2011 4
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 15-05-2011 4
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 6 14-05-2011 2
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 6
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 6 01-05-2011 4
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 5
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 24-04-2011 3
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 8
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 6
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 04-07-2010 7
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Jeugd Cat. 5 26-06-2010 1
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 12
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 05-06-2010 4
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 30-05-2010 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 5 08-05-2010 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 3
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 5 18-04-2010 4
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 3
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 04-04-2010 1
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 10
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 4 23-08-2009 1
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 20
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 8
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 4
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 16
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 9
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 12-04-2009 4
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 9
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 5
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 5
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 08-06-2008 7
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2 31-05-2008 10
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 3 24-05-2008 6
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 5
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 12
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 5
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 27-04-2008 1
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 3 19-04-2008 5
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 7
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 9
JSW Almelo Jeugd Cat. 3 05-01-2008 10
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 3 23-12-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 3 16-12-2007 14
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 3 24-11-2007 12
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 2 01-07-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 20-05-2007 6
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 17-05-2007 6
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 05-05-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 4
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 15-04-2007 4
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2007 2
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 1 19-08-2006 3
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 04-06-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 1 21-05-2006 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.