Dick Kinket

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
4e omloop van de BronnegerBult Sportklasse 12-05-2019 7
38e Wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2019 10
Rabobank Koningsronde van Heerde Sportklasse 27-04-2019 3
Eierrace 2019 DIVLIC 22-04-2019 4
Ronde van de Vijver Masters 40+ 20-04-2019 13
Ronde van Aalten Masters 50+ 14-04-2019 16
Ronde van Drenthe Col du Vam Masters 50+ 16-03-2019 5
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 10-03-2019 6
SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 16-02-2019 1
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Masters (40+) 10-11-2018 37
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Masters (50+) 27-10-2018 4
NK MTB Marathon Masters (50+) 30-09-2018 9
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-09-2018 22
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 9
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) (B)-Amateurs/Sportklasse 05-08-2018 46
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2018 24
Ronde van Epe Sportklasse 12-07-2018 12
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 07-07-2018 8
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 8
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 13
9e Kasteelronde van Mill Sportklasse 17-06-2018 15
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 11
KTJ - Acht van Heelsum Sportklasse 27-05-2018 21
43e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 26-05-2018 3
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 21-05-2018 14
37e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2018 4
Rabobank Wielerronde van Heerde (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 27-04-2018 6
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 15
Eurobottle Ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse 14-04-2018 18
Eierrace 2018 DIVLIC 02-04-2018 5
Ronde van Drenthe col du vam Masters 50+ 10-03-2018 13
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 24-02-2018 2
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 17-09-2017 15
Grote Prijs WEMO Masters 40+ 09-09-2017 13
Ronde van Sint Pancras Sportklasse 02-09-2017 10
62ste Ronde van ZEIST (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-08-2017 61
Dwars deur Grolle (B)-Amateurs/Sportklasse 20-08-2017 44
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 18-08-2017 2
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 13-08-2017 7
62e Raboprofronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2017 27
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-08-2017 27
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2017 19
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-07-2017 10
Omloop der Zevenheuvelen (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2017 32
Ronde van Epe Sportklasse 06-07-2017 8
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 02-07-2017 2
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2017 24
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2017 9
Specialized wielerronde van Didam Sportklasse 14-06-2017 3
NK Masters Masters 40+ 11-06-2017 25
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 05-06-2017 8
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-05-2017 3
42e Rabobank Ronde van Wichmond Masters 40+ 20-05-2017 12
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Sportklasse 14-05-2017 1
36e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 07-05-2017 3
Rabobank wielerronde van Heerde (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 29-04-2017 12
Omloop van Hierden Sportklasse 22-04-2017 10
Eierrace 2017 DIVLIC 17-04-2017 2
Eurobottle Ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-04-2017 16
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 2
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 12
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Masters (40+) 28-12-2016 33
Veldrit Norg Masters (40+) 26-12-2016 21
5e Nationale Veldrit Rhenen Masters (40+) 26-11-2016 20
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Masters (40+) 19-11-2016 14
11Bergen VELDRITTEN 2016 Masters (40+) 12-11-2016 14
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Masters 05-11-2016 6
Nationale veldrit Masters (40+) 30-10-2016 9
veldrit van Albrandswaard Masters (40+) 15-10-2016 20
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Masters (40+) 09-10-2016 8
Veldrit 80 jaar WV het Stadion Masters (40+) 08-10-2016 11
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 18-09-2016 10
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Masters 50+ 17-09-2016 4
Amateurronde van Hasselt (B)-Amateurs/Sportklasse 10-09-2016 23
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 20-08-2016 17
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 12-08-2016 1
44e Ronde van Oostzaan Sportklasse 07-08-2016 15
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2016 16
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2016 20
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 27-07-2016 7
66 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 23-07-2016 13
Ronde van Elburg Amateurs 16-07-2016 30
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2016 16
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 02-07-2016 10
38e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 26-06-2016 20
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 12-06-2016 11
NK Weg Masters Masters 40+ 11-06-2016 25
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-06-2016 27
De 32ste Wageningse Wielermuur Sportklasse 04-06-2016 4
Ronde van Rijssen Sportklasse 28-05-2016 6
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 21-05-2016 25
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 40+ 16-05-2016 6
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-05-2016 8
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Sportklasse 01-05-2016 5
Koningsronde van Almelo Masters 40+ 27-04-2016 8
Omloop van Hierden Masters 40+ 23-04-2016 3
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Masters 40+ 17-04-2016 36
Eurobottle ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 53
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Masters (40+) 04-10-2015 27
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 12
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Masters 40+ 19-09-2015 40
Omloop van Dalen Sportklasse 06-09-2015 4
11e vestingronde Nieuwpoort (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-08-2015 13
8e Lus van Vledder Sportklasse 23-08-2015 2
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2015 5
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 14-08-2015 3
60e Raboprofronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2015 25
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-08-2015 34
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2015 12
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2015 38
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 27
Van Raam Ronde van Varsseveld Amateurs 28-06-2015 22
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 13
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Amateurs 20-06-2015 35
37e Wielerronde van Vorden (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-06-2015 11
NK Masters Weg Masters 40+ 07-06-2015 28
4de Criterium Sappemeer Amateurs 31-05-2015 22
Ronde van Steenwijkerwold Amateurs 30-05-2015 16
40e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 23-05-2015 12
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 4
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 10-05-2015 13
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-05-2015 6
52e Oranje Ronde van Enkhuizen (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-04-2015 9
Ronde van de Vijver Masters 40+ 25-04-2015 6
Ronde van Gelderland 2015 Masters 40+ Masters 40+ 19-04-2015 6
Omloop van Hierden Masters 40+ 18-04-2015 9
Supertank ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse 11-04-2015 21
Eierrace DIVLIC 06-04-2015 3
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Masters 40+ 20-09-2014 24
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 9
7e Lus van Vledder Sportklasse 24-08-2014 2
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2014 3
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 08-08-2014 7
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2014 18
Ronde van Elburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-08-2014 19
Daags na de Tour Sportklasse 28-07-2014 13
Wielerronde van Barneveld (C)-Sportklasse/Masters 40+ 05-07-2014 2
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 29-06-2014 9
Ronde van Herwijnen Sportklasse 28-06-2014 21
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 13
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 4
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 40+ 09-06-2014 1
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 07-06-2014 8
Omloop van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-06-2014 6
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 31-05-2014 4
Omloop van Dalen Sportklasse 29-05-2014 2
39e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 24-05-2014 4
TUWI Ronde van Aalten Sportklasse 18-05-2014 3
50ste Ronde van Rijssen Sportklasse 17-05-2014 10
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 10
Koningsronde van Almelo Masters 40+ 27-04-2014 2
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 3
33e Knoop van Noordwolde Sportklasse 20-04-2014 3
Rabobank criterium van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-04-2014 28
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Masters 30-11-2013 14
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Masters 02-11-2013 9
Veldrit van Harderwijk Masters 26-10-2013 19
Rabobank Amersfoort 15e Groeistad Klassieker Masters 40+ 21-09-2013 27
Rooth Wielersport Ronde van Hilversum Sportklasse 01-09-2013 11
6e Lus van Vledder Sportklasse 25-08-2013 5
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 15
Wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 18-08-2013 4
Dwars deur Grolle Sportklasse 17-08-2013 9
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 8
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 09-08-2013 10
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 11
Ronde van Enter Sportklasse 06-07-2013 9
Ronde van Ermelo Masters 40+ 03-07-2013 34
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 30-06-2013 40
35e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 23-06-2013 2
Ronde van Elden Sportklasse 16-06-2013 6
28e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 15-06-2013 3
Specialized Klimcriterium 's-Heerenberg Sportklasse 08-06-2013 12
2de Criterium Hoogezand Diverse Licentiecategorieen (B) 26-05-2013 17
District Kampioenschap Oost Sportklasse 20-05-2013 1
Ronde van Rijssen Sportklasse 18-05-2013 6
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 11-05-2013 2
33e Katja Fascini wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2013 3
Ronde van Heerde Sportklasse 27-04-2013 12
PROFIN RONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Sportklasse 20-04-2013 12
Unive Criterium van Dronten Diverse Licentiecategorieen (B) 13-04-2013 26
1e Omloop van Kalenberg Sportklasse 06-04-2013 13
omloop van Stadshagen Amateurs A 07-06-2008 26
Districskampioenschappen Groot-Agelo Masters 40+ 12-05-2008 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.