Teun Dijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 26
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 25
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 12
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 23
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 21
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 16
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 36
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 21
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 41
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 5 02-06-2013 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 17
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 6
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 5
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 16
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 8
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 9
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 5
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 7
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 20
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 5
pietencross Jeugd Cat. 5 25-11-2012 7
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 15
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 9
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 15
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 8
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 30-09-2012 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 20
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 20
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 14-07-2012 5
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 14
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 22
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 12
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 02-06-2012 6
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 26-05-2012 13
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 20-05-2012 5
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 4
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 4
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 8
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 8
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 3
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 8
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 8
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 8
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 17
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 22
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 17
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 4 18-12-2011 9
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 10
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 7
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 14
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 03-12-2011 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 12
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 4
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 11
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 14
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 26
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 13
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 10
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 9
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 9
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 16-07-2011 5
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2011 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 14
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 8
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 3 05-06-2011 6
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 3 28-05-2011 5
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 22-05-2011 7
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 8
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 10
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 8
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 10
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 19
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 9
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 16
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 14
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 19
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 26-09-2010 9
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 11-07-2010 3
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 04-07-2010 4
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 10
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 13-06-2010 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 5
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 7
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 10
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 12
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 9
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 6
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 12
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 10
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 14
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 06-06-2009 7
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 30-05-2009 4
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 4
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 8
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 5
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 1 05-04-2009 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.