Roos Huijbers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 33
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 62
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 20
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 6 12-05-2019 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 31
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 14
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 18
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 23
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 21-04-2019 19
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 20
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 23
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 29
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 25
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 37
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 32
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 23
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 25
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 17
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 26
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 45
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 27-05-2018 16
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 27
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 19-05-2018 14
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 33
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2018 14
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 22
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 18
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 22
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 5 22-04-2018 12
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 22
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 9
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 20
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 27
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 13
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 13
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 40
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 8
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 43
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 17
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 4 10-09-2017 10
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 9
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 27-08-2017 11
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 26-08-2017 14
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 20-08-2017 9
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 11
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 15
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 10
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 4 04-06-2017 2
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 19
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 24
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 20
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 13-05-2017 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 13
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 29-04-2017 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 22
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 12
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 12
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 27
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 30
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 21
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 36
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 4 10-12-2016 3
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 22
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 28
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 20
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 13
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 11
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 05-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-06-2016 16
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 14
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 21-05-2016 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 10
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 7
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 6
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 12
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 6
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 23-01-2016 10
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 27
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 25
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 17
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 19
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 23
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 12
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 10
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 30-08-2015 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 20
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 13
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 14-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 17
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 19
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 2 19-04-2015 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 15
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-01-2015 10
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 15
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 19
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 15
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 17
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 21-09-2014 6
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 9
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 1 31-08-2014 10
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 10
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 13-07-2014 5
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 28-06-2014 3
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 15-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 08-06-2014 10
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 7
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 25-05-2014 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 11-05-2014 12
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2014 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 21-04-2014 6
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 20-04-2014 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 23-03-2014 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.