Nick Koenis

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 4 14-09-2019 26
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 08-09-2019 21
Klompenronde Jeugd Cat. 4 07-09-2019 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 01-09-2019 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 25-08-2019 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 24-08-2019 8
16e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 27-07-2019 7
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 14-07-2019 9
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 19
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 9
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 30-06-2019 7
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 10
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 4 22-06-2019 18
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 15-06-2019 29
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 25
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 01-06-2019 6
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 18
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 12-05-2019 10
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 4 05-05-2019 8
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2019 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2019 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 13
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 20-04-2019 20
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 14-04-2019 7
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 06-04-2019 4
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 5
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 30-03-2019 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 26
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 26-01-2019 18
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 16
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 19
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 10
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 14
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 14
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 4 25-11-2018 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 21
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 18-11-2018 9
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 12
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 17
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 4 10-11-2018 7
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 21
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2018 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 18
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 20-10-2018 16
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 18
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 30-09-2018 15
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 14
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 09-09-2018 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 25-08-2018 15
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 19-08-2018 12
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 16
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 01-07-2018 8
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 16
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 10-06-2018 7
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 15
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 27-05-2018 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 3
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2018 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 06-05-2018 3
2e Ton Dolmans jeugdronde Jeugd Cat. 3 29-04-2018 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-04-2018 6
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 22-04-2018 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 21-04-2018 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2018 9
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 4
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 4
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 3 02-04-2018 2
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 31-03-2018 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 13
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 27-01-2018 21
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 19
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 23
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 17
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 19
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 14
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 10-12-2017 10
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 15
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 3 02-12-2017 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 17
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 19-11-2017 7
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 12
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 18
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 04-11-2017 7
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 29-10-2017 9
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 10
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 8
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 10-09-2017 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 09-09-2017 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 7
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 26-08-2017 3
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 20-08-2017 5
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 2 19-08-2017 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 8
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-07-2017 3
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 2 25-06-2017 5
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 2 24-06-2017 3
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 2 17-06-2017 2
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 2 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 6
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 2 04-06-2017 3
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 2 03-06-2017 1
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 2 28-05-2017 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-05-2017 2
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 2 20-05-2017 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 06-05-2017 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 2 30-04-2017 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 29-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 7
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 9
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2017 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 16-04-2017 2
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 2 02-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 01-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 5
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 4
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 2 21-01-2017 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 15
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 13
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 11
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 11
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 18
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 27-11-2016 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 10
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 10
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 12-11-2016 10
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 06-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 10
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2016 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 22-10-2016 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 10
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2016 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 1 18-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 10
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2016 3
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2016 6
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2016 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 5
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 20-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 6
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 01-07-2016 3
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 26-06-2016 6
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 1 19-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2016 8
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 1 12-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-06-2016 13
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 28-05-2016 7
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 1 22-05-2016 6
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 21-05-2016 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 1
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 14-05-2016 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 8
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 1 24-04-2016 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2016 7
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 17-04-2016 6
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 09-04-2016 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 6
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 02-04-2016 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 20-03-2016 11
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 19-03-2016 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.