Rosalie Wolf

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Derny Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 15-12-2018 5
6e editie Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 23-09-2018 2
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 20
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen Eindklassement 02-09-2018 6
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 2
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 2
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 6
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 21
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Junior-Vrouwen 19-08-2018 15
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 14
Ronde van Twente Junior-Vrouwen 07-07-2018 19
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 8
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 58
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 66
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 91
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 15
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Junior-Vrouwen 28-04-2018 5
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 41
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 50
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 51
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 52
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 16
46e Omloop van Noord-West Overijssel Junior-Vrouwen 07-04-2018 1
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 38
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 22
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Nieuweling-Meisjes 02-09-2017 12
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Nieuweling-Meisjes 20-08-2017 12
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 26
56e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 17
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 21-06-2017 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 41
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 11-06-2017 12
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 10
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 24-05-2017 5
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 6
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 17
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Nieuweling-Meisjes 16-04-2017 4
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 15-04-2017 17
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 4
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 44
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuweling-Meisjes 29-01-2017 8
Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 08-01-2017 7
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 5
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 11
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 2
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 18
55e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 17-07-2016 14
Klimomloop van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 03-07-2016 14
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 22-06-2016 15
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 34
42e Ronde van Groot Ammers (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2016 14
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 14
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuweling-Meisjes 21-05-2016 17
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 5
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 5
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Nieuweling-Meisjes 11-05-2016 5
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 23
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2016 14
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 8
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 20
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 16
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 36
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 10
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 4
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 20
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 31
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 15
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 3
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 6
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 14
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 15
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 4
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 23-05-2015 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 18
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 8
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 21
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 7
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 29
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen DIVLIC 08-11-2014 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 10
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 3
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 6
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 12
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 6
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 2
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 28-06-2014 1
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 16
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 50
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2014 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 4
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 8
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 7
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 22
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 04-05-2014 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 28
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 2
NK Omnium DIVLIC 09-11-2013 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 8
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 01-09-2013 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 2
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 2
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 4
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 2
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 8
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 3
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 3
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2013 3
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 12
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 9
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 12
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 8
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 07-04-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 10
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 9
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 11
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 10
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 8
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 12
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 3 28-07-2012 4
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 4
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 07-07-2012 2
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 3
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 5
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 7
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-06-2012 1
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 2
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 26-05-2012 2
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 2
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 13-05-2012 3
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 1
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 06-05-2012 1
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 6
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 2
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 3
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 6
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 5
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 18-09-2011 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2011 4
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 09-07-2011 5
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 3
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 6
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-06-2011 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 6
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 3
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 1
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 15-05-2011 2
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 3
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 4
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 01-05-2011 4
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 2
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2011 2
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 4
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 4
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 6
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 4
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 6
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 11-07-2010 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 4
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 3
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 4
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 4
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 3
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 11
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 08-05-2010 3
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 3
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 24-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 18-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 1 17-04-2010 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 5
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 3
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-04-2010 3
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 4
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 2
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 4
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 7
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 10
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 11
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 7
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 11
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 8
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 9
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 7
Gouda Jeugd Cat. 1 20-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2009 3
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 1 07-06-2009 9
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 1 24-05-2009 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 15
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2009 12
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 17