Miel Storms

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - GP DESTIL Junioren 01-12-2019 12
Veldrit van Oudewater Junioren 30-11-2019 4
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 24-11-2019 10
Jubileum Veldritweekend Junioren 23-11-2019 3
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 8
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 5
Nationale Veldrit Heerde GP Velosport Veluwe Junioren 09-11-2019 5
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Junioren 02-11-2019 14
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Junioren 27-10-2019 15
TWC Tempo veldhoven Junioren 20-10-2019 4
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 19-10-2019 9
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 13-10-2019 38
Veldrit van Montfoort Junioren 05-10-2019 5
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 32
2e Kleeberg Cross Mechelen Junioren 01-09-2019 18
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Junioren 25-08-2019 34
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Junioren 21-07-2019 23
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Junioren 23-06-2019 43
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 44
Vestingcross Hulst Junioren 17-02-2019 23
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Junioren 26-01-2019 13
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 24
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Junioren 05-01-2019 16
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 17
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Junioren 23-12-2018 17
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junioren 09-12-2018 13
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 08-12-2018 10
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 12
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 18-11-2018 18
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Junioren 27-10-2018 4
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 43
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 31
1e Nationale Kleeberg Cross Junioren 08-09-2018 23
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Nieuwelingen 22-07-2018 16
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 39
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Nieuwelingen 23-06-2018 29
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuwelingen 16-06-2018 4
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Nieuwelingen 10-06-2018 63
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 75
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 25
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 53
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 56
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 37
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 30
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 21
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 39
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 54
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 24
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Nieuwelingen 24-09-2017 34
Benelux Cup - Kluisbergen Nieuwelingen 20-08-2017 24
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuwelingen 15-07-2017 50
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 16-04-2017 56
Benelux Cup - GP Stad Beringen Nieuwelingen 09-04-2017 51
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 47
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 30
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 06-11-2016 14
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 29
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 37
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 41
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 01-10-2016 23
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 7 17-09-2016 18
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (13-14 jr.) 27-08-2016 39
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 7 25-06-2016 28
LJC Wijchen Jeugd Cat. 7 04-06-2016 26
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 7 21-05-2016 27
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 23-04-2016 20
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 7 16-04-2016 27
LJC Sittard Jeugd Cat. 7 09-04-2016 23
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 12-03-2016 30
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 31
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 26
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 29
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 21
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 45
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 13-06-2015 25
LJC Wijchen Jeugd Cat. 6 06-06-2015 33
LJC Jeugd Cat. 6 30-05-2015 30
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 6 16-05-2015 28
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 02-05-2015 35
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 05-04-2015 21
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 5 28-09-2014 14
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 25
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 19
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 32
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 23
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 23
Wielerweekend Buchten Jeugd Cat. 5 21-06-2014 6
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 18-05-2014 15
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 29
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 13-04-2014 23
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 27
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 48
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 4 29-09-2013 11
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 17
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 15
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 31
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 42
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 4 07-07-2013 16
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 26
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 19-05-2013 9
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2013 17
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 14-04-2013 11
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 4 07-04-2013 17
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 30
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 30-09-2012 7
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 16
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 15
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 01-09-2012 10
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 24
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 3 19-08-2012 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 01-07-2012 7
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 20-05-2012 5
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 3 29-04-2012 18
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 22-04-2012 12
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 3 01-04-2012 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.