Zeb Olsthoorn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 14-07-2019 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 07-07-2019 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 07-07-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 30-06-2019 3
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-06-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-06-2019 4
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 3 22-06-2019 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 15-06-2019 4
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 3 09-06-2019 1
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 3 02-06-2019 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 26-05-2019 6
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 3 19-05-2019 2
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 3 18-05-2019 3
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 12-05-2019 3
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 3 05-05-2019 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2019 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 20-04-2019 5
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 07-04-2019 3
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 30-09-2018 4
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2018 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2018 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2018 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 25-08-2018 2
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 15-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 08-07-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 08-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 30-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-06-2018 13
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 2 10-06-2018 7
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 03-06-2018 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 2 27-05-2018 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 20-05-2018 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 13-05-2018 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 06-05-2018 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-04-2018 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 21-04-2018 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 24-09-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 17-09-2017 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 09-09-2017 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 26-08-2017 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 20-08-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 10-06-2017 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 04-06-2017 7
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-05-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-05-2017 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 13-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 06-05-2017 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 1 30-04-2017 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.