Britt Teunissen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
5e Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2018 7
37e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2018 25
63e RABO Profronde van Zevenbergen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2018 24
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2018 24
Global - Tour d'Oospel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-08-2018 8
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-07-2018 11
52e Kermis Ronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2018 16
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 11
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2018 8
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 7
9e Kasteelronde van Mill (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 3
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 26
Kermisronde Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2018 4
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 17
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 23
52e Grote Ronde van Gerwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 2
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-04-2018 3
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 35
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 15
Ronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2017 10
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2017 10
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 11
60e Kermisronde van Duizel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-07-2017 9
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-07-2017 22
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 3
51e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-06-2017 9
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 89
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-06-2017 6
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2017 11
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 31
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 9
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 9
Kermisronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-05-2017 6
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 19
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 27
8e Kasteelronde van Mill Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 2
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 51
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 31
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 8
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 71
Ronde van de Weebosch (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-09-2016 5
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 54
Ronde van Goor. VIRO CCT Klassement Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-08-2016 7
Nacht van s-Gravendeel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-08-2016 12
35e Wielerronde van Steensel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-08-2016 7
25 e Ronde van Noordeloos (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-08-2016 17
61 Raboprofronde van Zevenbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-08-2016 8
EPO - Tour d'Oospel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2016 5
Ridderronde Maastricht Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2016 9
59e Kermisronde van Duizel Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 11
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2016 21
Daags na de Tour Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 25-07-2016 29
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 12
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 60
50e KermisKoers Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-06-2016 15
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 29
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-06-2016 11
Wielerweekend Buchten - dag 2 (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-06-2016 7
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 53
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 57
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 71
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 83
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 102
2e Kermisronde van Westerhoven Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 8
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 80
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 6
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 17
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 07-05-2016 16
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2016 8
EPZ-Omloop van Borsele 2016 UCI 1.1 Elite Women Elite Women 23-04-2016 87
Energiewacht Tour Elite Women 10-04-2016 35
Energiewacht Tour Elite Women Eindklassement 10-04-2016 70
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 74
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 71
Energiewacht Tour Elite Women 08-04-2016 83
Energiewacht Tour Elite Women 07-04-2016 92
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 13
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 27
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 10
12 e Ronde van Ameide (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 19-09-2015 12
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 16
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 25
Ronde van de Weebosch Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-09-2015 5
Ronde van Goor - Guus Caarels Wieler Memorial.(VIRO-CCT) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-08-2015 11
Nacht van 's-Gravendeel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-08-2015 5
34e Wielerronde van Steensel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-08-2015 10
Mijl van Mares Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-08-2015 3
24 e Ronde van Noordeloos (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 03-08-2015 6
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-07-2015 29
58e Kermisronde van Duizel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2015 6
Kermisronde Bergeijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-07-2015 3
Ronde van Heusdenhout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-07-2015 10
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-06-2015 17
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Elite-Vrouwen 27-06-2015 39
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2015 9
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-06-2015 9
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-06-2015 30
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 14-06-2015 13
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 11
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 63
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 23
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 15
1ste Kermisronde van Westerhoven (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 30-05-2015 8
RK Zuid (Vrouwen & Amateurs) & RK Zuid-Oost & Limburg (Nieuwelingen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 7
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 5
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-05-2015 21
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-05-2015 22
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-04-2015 8
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Elite Women 25-04-2015 76
RABOBANK Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-04-2015 14
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 28
34e Rabo Koepel Race Lierop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 25
Mijl van Mares Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-08-2014 28
Bavaria Profronde Stiphout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-07-2014 27
Kermisronde Bergeijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-07-2014 11
Lus van Roden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-07-2014 8
Ronde van Heusdenhout Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-07-2014 26
Wielerronde Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-06-2014 11
48e ronde van Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2014 19
Zeilberg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2014 20
RK en DK Zuid Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2014 13
5e Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2014 24
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-06-2014 89
Rabobank Marianne Vos Classic Elite Women 31-05-2014 41
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2014 24
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2014 19
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2014 7
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2014 10
62ste Ronde van Overijssel Women Elite Women 02-05-2014 60
De Win fietsen Ronde van Geldrop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-04-2014 12
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-04-2014 8
Rabobank Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2014 24
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-03-2014 27
66e Ronde van Oud Vossemeer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2014 12
13e Omloop van Strijen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-03-2014 30
41e Kermis Ronde van Assendelft Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-10-2013 5
Wielerronde van Uden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-09-2013 16
Ronde van Heusdenhout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-09-2013 9
7de profronde van Etten-leur Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-08-2013 38
Mijl van Mares Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-08-2013 9
3e (Prof) Cityronde van Tiel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-07-2013 41
Profronde Stiphout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-07-2013 27
Kermisronde Bergeijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-07-2013 26
40e Ronde van Giessenburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-07-2013 20
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen Eind 30-06-2013 49
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-06-2013 43
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-06-2013 40
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-06-2013 50
47e Ronde van Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-06-2013 17
Nk Tijdrijden Elite-mannen & Elite-vrouwen/Belofte-Vrouwen Elite-Vrouwen 19-06-2013 32
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2013 16
Ronde van de Kerspelen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-06-2013 39
Omloop van de IJsseldelta Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2013 41
Grote Prijs Leende Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2013 35
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-05-2013 8
65ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de Grote Prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-05-2013 20
Ladies Komtoer Moergestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-05-2013 31
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Diverse Licentiecategorieen (D) 05-05-2013 39
De Ronde van Geldrop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2013 32
klimkoers Bocholtz Junior-Vrouwen 30-09-2012 5
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 23
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 02-09-2012 21
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 25-08-2012 19
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Junior-Vrouwen 19-08-2012 9
Mijl van Mares Elite-Vrouwen 03-08-2012 23
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 25-07-2012 35
KNWU tijdritcompetitie 4 Montferland Junior-Vrouwen 10-06-2012 8
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 06-06-2012 13
KNWU Tijdritcompetitie 3 Leende Junior-Vrouwen 29-05-2012 7
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Junior-Vrouwen 28-05-2012 19
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 05-05-2012 25
KNWU tijdritcompetitie 2 Zuid-Schermer Junior-Vrouwen 28-04-2012 4
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Eindklassement 22-04-2012 12
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 22-04-2012 7
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 21-04-2012 23
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 20-04-2012 20
Ronde van Oud Gastel Junior-Vrouwen 15-04-2012 12
26e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 07-04-2012 6
Omloop van Grevenbicht Junior-Vrouwen 01-04-2012 1
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 23
11e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 17-03-2012 7
42 ste Jeugd- en Damesronde Nieuweling-Meisjes 18-09-2011 11
Rabo Klimcriterium Junior-Vrouwen 28-08-2011 23
30e Wielerronde van Steensel Junior-Vrouwen 15-08-2011 14
Dames en meisjesronde van Gouda Junior-Vrouwen 14-08-2011 6
20e Ronde van Noordeloos Junior-Vrouwen 08-08-2011 9
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 27-07-2011 1
Kermisronde Bergeijk Junior-Vrouwen 12-07-2011 10
78ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 02-07-2011 8
NK 15-18 jarigen en Elite zonder contract Junior-Vrouwen 19-06-2011 29
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Junior-Vrouwen 13-06-2011 11
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Junior-Vrouwen 11-06-2011 20
NK Tijdrijden Beloften & 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 08-06-2011 8
49 ste Ronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 05-06-2011 6
Omloop van de IJsseldelta Junior-Vrouwen 04-06-2011 8
Districtskampioenschap ZON Tijdrijden Junior-Vrouwen 01-06-2011 2
Afwachtingswedstrijden Rabobank Kersenronde Junior-Vrouwen 29-05-2011 2
Marion G? Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2011 10
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Junior-Vrouwen 15-05-2011 6
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 01-05-2011 5
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 23-04-2011 67
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 23-04-2011 31
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 22-04-2011 75
Ronde van Oud Gastel Junior-Vrouwen 17-04-2011 8
25e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 02-04-2011 20
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (E) 27-03-2011 8
30e MEEÙS RACE Junior-Vrouwen 20-03-2011 10
10e Omloop Van Strijen Junior-Vrouwen 19-03-2011 41
41ste Jeugd- en Damesronde Nieuweling-Meisjes 19-09-2010 18
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 28-07-2010 15
Kermisronde Bergeijk Nieuweling-Meisjes 13-07-2010 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 50
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 03-07-2010 4
Ronde van Herwijnen Nieuweling-Meisjes 26-06-2010 9
Afwachtingswedstrijd Ster Elektro Toer Nieuweling-Meisjes 20-06-2010 3
Districtskampioenschap ZON Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 16-06-2010 2
Ronde van De Boezem-Pijnacker Nieuweling-Meisjes 13-06-2010 6
Ronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 06-06-2010 6
30e Omloop Hoeksche Waard Afwachting Nieuweling-Meisjes 29-05-2010 20
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 4
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Nieuweling-Meisjes 16-05-2010 11
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Nieuweling-Meisjes 02-05-2010 13
32e jeugdronde van Zwijndrecht Nieuweling-Meisjes 01-05-2010 4
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 17-04-2010 12
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 11-04-2010 23
24e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 03-04-2010 15
9e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 20-03-2010 35
Rabobank Veldrit Tempo-BMV Vrouwen 13-12-2009 18
Rabo veldrit weekend van Moergestel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-12-2009 23
Nationale Veldrit Rhenen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-11-2009 23
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-10-2009 14
Jeugd- en Damesronde Nieuweling-Meisjes 20-09-2009 10
Afwachtingswedstrijden De Westbrabantse Pijl DIVLIC 23-08-2009 10
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 29-07-2009 5
NIBA Ronde van Reuver Nieuweling-Meisjes 12-07-2009 6
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 20-06-2009 41
District Kampioenschap Zuid-West en Regiokampioenschap Zuid (JV en NM) Nieuweling-Meisjes 01-06-2009 4
7e meisjesdag van de Merwelanden Nieuweling-Meisjes 24-05-2009 12
30e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2009 8
53e wielerronde van Werkendam Nieuweling-Meisjes 13-04-2009 9
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Nieuweling-Meisjes 05-04-2009 9
28e Meeus Race Nieuweling-Meisjes 22-03-2009 8
Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-01-2009 30
16e Veldrit Wijkpark Molenvliet Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 21-12-2008 27
33e Internationale Nissan Topsport Vlaanderen Super Prestige Cyclocross Vrouwen 30-11-2008 18
Rabo Cyclo Cross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2008 18
Regio kampioenschappen ZO Brabant Zeeland en Limburg Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2008 12
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 28-09-2008 25
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 21-09-2008 15
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 14-09-2008 16
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 7 24-08-2008 10
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 17-08-2008 14
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 06-07-2008 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 14 jaar 14-06-2008 7
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 08-06-2008 7
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-06-2008 14
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 7 25-05-2008 14
Baanomnium Jeugd Cat. 7-1 12-05-2008 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 7 04-05-2008 15
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 01-05-2008 15
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 7-1 meisjes 27-04-2008 3
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 20-04-2008 12
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7-M 13-04-2008 2
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 7 06-04-2008 17
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 7 30-03-2008 8
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 23-03-2008 5
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 13-01-2008 12
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 6 29-12-2007 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 28-12-2007 10
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 6 22-12-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2007 9
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 09-12-2007 5
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-12-2007 4
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 6 01-12-2007 10
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 6 24-11-2007 15
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 18-11-2007 7
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 6 11-11-2007 7
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 6 10-11-2007 7
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2007 9
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-10-2007 10
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 23-09-2007 15
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 5 09-09-2007 13
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 5 26-08-2007 8
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 5 19-08-2007 8
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 12-08-2007 16
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 5 07-07-2007 6
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 01-07-2007 1
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 5 24-06-2007 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 17-06-2007 8
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2007 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 13 jaar 09-06-2007 13
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-06-2007 8
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 28-05-2007 1
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 5 27-05-2007 3
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 17-05-2007 13
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 13-05-2007 8
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 06-05-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2007 11
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 5 15-04-2007 7
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 5 09-04-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 07-04-2007 13
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 5 01-04-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-03-2007 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 20-01-2007 2
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 5 07-01-2007 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 29-12-2006 5
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 23-12-2006 8
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 5 17-12-2006 5
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 5 10-12-2006 6
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-12-2006 17
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2006 12
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 25-11-2006 10
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 12-11-2006 6
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 04-11-2006 14
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 5 28-10-2006 8
Zandbosch cross Jeugd Cat. 5 22-10-2006 9
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 17-09-2006 8
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 10-09-2006 6
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 4 27-08-2006 7
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 20-08-2006 5
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 4 18-07-2006 8
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 25-06-2006 5
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 4 18-06-2006 3
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 11-06-2006 4
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 4 10-06-2006 8
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 4 28-05-2006 9
Jack Janssen Trofee - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-05-2006 1
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 14-05-2006 6
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 4 07-05-2006 6
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 4 17-04-2006 5
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 3 18-09-2005 8
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 3 11-09-2005 7
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 21-08-2005 3
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 17-07-2005 10
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-07-2005 8
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 3 12-06-2005 5
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2005 8
Jeugdavondcriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 04-06-2005 4
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 3e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 29-05-2005 7
Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2005 6
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 30-04-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 23-04-2005 4
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 10-04-2005 5
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 28-03-2005 4
Zandbosch cross Jeugd Cat. 2 16-01-2005 6
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 2 15-01-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 2 09-01-2005 6
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 2 02-01-2005 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 26-12-2004 6
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 2 19-12-2004 7
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 2 04-12-2004 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 27-11-2004 6
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 2 21-11-2004 7
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 2 14-11-2004 5
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 2 29-08-2004 10
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 11-07-2004 6
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 04-07-2004 5
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 27-06-2004 10
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 20-06-2004 8
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 2e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Cat. 3 30-05-2004 6
Landelijk Jeugd Toernooi Westland Wil Vooruit Jeugd Cat. 2 29-05-2004 9
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 30-04-2004 10
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 18-04-2004 9
8e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 11-04-2004 10
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 04-04-2004 9
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 1 17-01-2004 5
Jeugd Veldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2004 6
Landelijk Jeugd Veldrit Toernooi Bakel Jeugd Cat. 1 04-01-2004 7
D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 1 27-12-2003 3
Zandboscross Jeugd Cat. 1 21-12-2003 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 14-12-2003 2
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 1 06-12-2003 4
24e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 1 30-11-2003 3
Van Heeswijk Landelijk Jeugd Toernooi Veldrijden (Schijndel) Jeugd Cat. 1 08-11-2003 6
Jeugdronde van Heythuysen Jeugd Cat. 1 21-09-2003 3
Jeugd-en Damesronde van Uden Jeugd Cat. 1 14-09-2003 10
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 07-09-2003 7
10e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 24-08-2003 6
Ronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 20-07-2003 5
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 13-07-2003 8
Parkwielerronde Afferden (LB) Jeugd Cat. 1 12-07-2003 4
D’n Bergse wielerronde voor jeugd+handbikers Jeugd Cat. 1 06-07-2003 10
1e Rabobank Jeugdwielerronde van Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2003 7
2e Jeugdwielerronde Gebroeders v.d. Donk Jeugd Cat. 1 15-06-2003 7
Landelijk MEISJES Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 08-06-2003 8
6e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 25-05-2003 6
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 11-05-2003 6
Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2003 8
25e Jubileum Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 03-05-2003 6
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 1 30-04-2003 9
2e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 21-04-2003 6
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 1 06-04-2003 9