Borg Senneker

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 17
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 63
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 129
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 21-04-2019 16
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 13-04-2019 106
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 112
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 36
6e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 23-09-2018 9
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 26
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 08-09-2018 14
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 24
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 11
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 24
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 27
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 20
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 15
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 23
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 08-04-2018 9
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 31
TB Veldrit Breda Nieuweling-Meisjes 27-12-2017 10
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuweling-Meisjes 12-11-2017 11
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 28-10-2017 22
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 13
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 28
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 19
67e Ronde van Ochten (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-07-2017 29
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 01-07-2017 18
35e Ronde van Sliedrecht (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 26
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 17
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 21
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 15
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 50
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 22
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 47
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Nieuweling-Meisjes 16-04-2017 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 23
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 18
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2016 12
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 7
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 26
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 47
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 6 22-05-2016 14
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 6 21-05-2016 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 29
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 6 05-05-2016 16
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 29
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 17
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 04-07-2015 13
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 25
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 50
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 35
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 19
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 23
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 21
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 04-04-2015 14
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 11
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 19
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 26
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 19
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 17
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 23
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 19-04-2014 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 19
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 05-04-2014 13
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 20
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 01-09-2013 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 23-06-2013 8
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 27
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 3 02-06-2013 10
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 15
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 14
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 20
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-04-2013 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 11
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 07-04-2013 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 09-09-2012 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 15
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 24-06-2012 12
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 17-06-2012 19
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 24
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 13-05-2012 13
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 06-05-2012 13
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 20
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 15-04-2012 12
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 2 09-04-2012 18
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 01-04-2012 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 14
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 18-09-2011 10
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 11-09-2011 13
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2011 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 11
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 1 16-07-2011 9
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 09-07-2011 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2011 9
st Linie Crossers Jeugd Cat. 1 19-06-2011 8
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 1 04-06-2011 8
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 2 22-05-2011 14
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 15-05-2011 11
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2011 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-04-2011 11
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2011 11
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 19
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.