Max Rijvers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 14-07-2019 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 6
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 6 06-07-2019 17
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 6 22-06-2019 25
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 16-06-2019 1
LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Jeugd Cat. 6 15-06-2019 5
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 25-05-2019 17
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 6 11-05-2019 18
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 15
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 24
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 09-09-2018 2
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 5 02-09-2018 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 30
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 24
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 12
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 4
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 12
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 13
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 15
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 25
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 17
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 10-09-2017 5
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 8
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 5
2de Jeugdronde De Rooƫjbes Jeugd Cat. 4 17-06-2017 3
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 28
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 11
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 10
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 6
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 9
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 25-09-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 6
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 8
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 27
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 10
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 21-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 20
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 2
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 8
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 1
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 12
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 8
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 10
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 8
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 9
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 12
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 24
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 10
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2015 3
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 3
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 05-04-2015 3
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 10
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 1 31-08-2014 8
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 06-07-2014 4
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 15-06-2014 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 04-05-2014 7
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 1 27-04-2014 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.