Jorn Volkers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 24-09-2017 20
46e Ronde van Nieuwendijk Junioren 04-06-2016 13
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 8
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 14
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 20
Eurobottle Zuiderzeeronde Junioren 09-04-2016 37
66 ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-04-2016 11
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 15
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Junioren 05-09-2015 24
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 17
Ronde van Vreeland Junioren 22-08-2015 9
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 34
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 53
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 58
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 56
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 30
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 49
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 127
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 98
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 76
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 17-05-2015 8
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Junioren 09-05-2015 1
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junioren 26-04-2015 49
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 39
Zuiderzeeronde Junioren 11-04-2015 22
NK Baanwielrennen Junioren 29-12-2014 6
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 6
NK Baanwielrennen Junioren 27-12-2014 3
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Junioren 06-12-2014 1
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Junioren 23-11-2014 4
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 11
77e Kermisronde Nieuwelingen 11-09-2014 4
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 20
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 20
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 07-08-2014 7
42e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 31-07-2014 9
65e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 27-07-2014 4
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 06-07-2014 2
29e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 02-07-2014 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 103
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 11-06-2014 4
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 12
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 19
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 8
44e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 17-05-2014 1
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 2
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 22
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 37
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 44
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 18
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 11
GP sprint DIVLIC 09-02-2014 20
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 12-01-2014 1
International Contest Juniors DIVLIC 11-01-2014 14
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 30-12-2013 2
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 2
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 4
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuwelingen 24-11-2013 2
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 13
Ronde van Vreewijk Nieuwelingen 22-09-2013 4
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 07-09-2013 37
41e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 04-08-2013 5
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 31-07-2013 8
41e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 25-07-2013 5
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 38
52e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 17-07-2013 14
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 16
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2013 18
50e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 27-06-2013 12
43 ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 22-06-2013 3
32e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 16-06-2013 6
4e Midzomeravondronde Groot-Ammers Nieuwelingen 15-06-2013 12
25e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 08-06-2013 2
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 05-06-2013 34
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 29-05-2013 9
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 26-05-2013 4
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 18
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Nieuwelingen 20-05-2013 5
Ronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2013 34
65ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de Grote Prijs Merijntje Gijzen Nieuwelingen 12-05-2013 7
50e Flevotour Nieuwelingen 11-05-2013 39
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2013 14
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 16
59e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2013 6
72e Profronde van Made Nieuwelingen 28-04-2013 6
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 26
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 35
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 27-03-2013 29
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2012 7
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 7 16-09-2012 2
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 7 09-09-2012 1
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 26-08-2012 3
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 19-08-2012 1
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 10
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 23-06-2012 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 6
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 16-06-2012 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 35
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-06-2012 2
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 27-05-2012 1
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 26-05-2012 6
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 19-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-05-2012 3
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 7 13-05-2012 7
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 8
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 7 30-04-2012 14
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 4
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 7 21-04-2012 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 15-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 14
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 07-04-2012 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 01-04-2012 4
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 7 08-01-2012 15
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 7 20-11-2011 9
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 23-10-2011 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2011 1
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 18-09-2011 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 17-09-2011 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 1
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 37
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2011 2
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2011 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 3
Kermisronde Jeugd Cat. 6 19-08-2011 1
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 12-08-2011 1
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 1
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 2
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 6 09-07-2011 1
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2011 4
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 6 03-07-2011 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 26-06-2011 1
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 1
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2011 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 3
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 04-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 4
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 4
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 27-05-2011 2
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 22-05-2011 3
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 1
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 8
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 7
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2011 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-01-2011 10
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 24
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 02-01-2011 24
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 29-12-2010 14
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-12-2010 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 04-12-2010 17
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 21-11-2010 17
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 13-11-2010 22
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 06-11-2010 16
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 31-10-2010 26
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 24
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 09-10-2010 17
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 2
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 11
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 10
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 9
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 10
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 6
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 07-07-2010 8
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 04-07-2010 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 7
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 35
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 10
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 30-05-2010 3
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 5
Baanomnium Jeugd Cat. 5 24-05-2010 11
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 7
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 5 02-05-2010 3
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 4
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 3
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 8
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 7
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 04-04-2010 7
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 20-03-2010 3
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 5 14-03-2010 5
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 1
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 5
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 3
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 2
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 1
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 3
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 9
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 07-06-2009 3
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 06-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 4
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 2
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 7
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 2
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 25
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 4
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 12-04-2009 2
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 6
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 2
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 2
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 14-09-2008 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 2
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 2
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 4
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 10 jaar 14-06-2008 7
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 08-06-2008 2
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 3 31-05-2008 3
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 3 24-05-2008 5
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 3
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 3 12-05-2008 5
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 9
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 3
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 4
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 3
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 27-04-2008 8
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 3 06-04-2008 5
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 19
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 15
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-09-2007 5
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 16-09-2007 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 15-09-2007 2
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 7
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2007 2
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 4
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2007 1
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 2 26-08-2007 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 19-08-2007 8
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 6
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 2 01-07-2007 4
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 17-06-2007 8
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 17
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-06-2007 15
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 20-05-2007 4
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 17-05-2007 3
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 05-05-2007 7
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2007 7
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 22-04-2007 3
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 21-04-2007 10
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 9
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 1 17-09-2006 3
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-09-2006 2
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 20-08-2006 1
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 1 19-08-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 1 24-06-2006 3
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 1 18-06-2006 3
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 1 05-06-2006 1
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 03-06-2006 4
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 1 28-05-2006 4
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 1 26-05-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 1 21-05-2006 5
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 13-05-2006 7
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 06-05-2006 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 22-04-2006 8
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 15-04-2006 7
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 1 29-03-2006 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.