Nina Maathuis

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 28
7e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 01-09-2019 11
European Junior Cycling Tour Assen Nieuweling-Meisjes 29-07-2019 11
58e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 14-07-2019 5
Ronde van Kralingen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-07-2019 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 4
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 12
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 11
64ste Ronde van ZEIST Nieuweling-Meisjes 02-06-2019 15
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 1
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 18
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 5
KNWU Tijdritcompetitie Nieuweling-Meisjes 09-05-2019 1
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 10
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 20-01-2019 4
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 2
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 3
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 9
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 1
NK Baan Teamsprint Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 1
Finale KNWU Tijdritcompetitie Nieuweling-Meisjes 15-09-2018 3
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 08-09-2018 8
12e Hartje Baarn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 1
Ronde van Ede (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 22-08-2018 23
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-08-2018 7
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 01-07-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2018 2
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 6
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 6
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 7
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 34
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 08-05-2018 3
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 3
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuweling-Meisjes 19-04-2018 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 3
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 9
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 2
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 5
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 5
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 02-09-2017 4
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 27-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 20-08-2017 12
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 05-07-2017 1
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 1
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 3
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 35
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 2
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 06-05-2017 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 2
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 29-04-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 2
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 4
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 3
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 3
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 3
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 2
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 15
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 3
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 5 10-12-2016 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 20
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 21
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 5
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2016 3
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2016 7
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 1
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 1
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 2
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-05-2016 2
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 15
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 21
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 29
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 24
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 14
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 29
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 18-10-2015 17
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 18
ZWOLSE 1000 meter TIJDRIT Jeugd Cat. 3 16-10-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 4
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 4
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 3
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 4
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 13
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 31-05-2015 11
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 11
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-05-2015 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 14
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 3
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 19-04-2015 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 4
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 5
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 24-01-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 7
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 14
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 17
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 10
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 8
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 3 30-11-2014 15
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 20
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 17
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 22
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 2 21-09-2014 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 9
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 2
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 02-08-2014 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.