Evi Jonge

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 11
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 14
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 16
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 8
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 18
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 27-05-2018 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 13
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 7
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2018 19
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 18
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 06-05-2018 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-04-2018 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2018 21
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 18
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 10
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 2 10-09-2017 6
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 15
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 2 02-07-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 14
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 2 20-05-2017 12
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 2 07-05-2017 11
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 06-05-2017 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 29-04-2017 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 16
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 16-04-2017 10
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 9
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 10
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 01-04-2017 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 20
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 3 10-12-2016 4
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 1 18-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 3
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2016 3
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2016 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 3
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 8
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2016 6
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 1 12-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 12
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 22-05-2016 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2016 9
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 17-04-2016 4
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 09-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 02-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 10
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 16
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 9
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2015 8
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 11
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2015 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 15
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 13
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 13
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 9
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 1 23-05-2015 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-05-2015 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 18-04-2015 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 13
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 28-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 17
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-01-2015 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.