Anne Schumacher

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 15
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 26
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 16-06-2019 10
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 19
64ste Ronde van ZEIST Nieuweling-Meisjes 02-06-2019 14
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 12
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 19
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2019 9
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 14
Ronde van Korvel Nieuweling-Meisjes 09-09-2018 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 42
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 33
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 17-06-2017 11
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 11-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 29
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 6 04-06-2017 7
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 19
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 14
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 06-05-2017 25
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 23-04-2017 15
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 16-04-2017 17
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 6 02-04-2017 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 20
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 34
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-01-2017 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 25
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 12-11-2016 21
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 08-10-2016 27
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 25-09-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 33
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 28-05-2016 14
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 14
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 21-05-2016 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 16
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 24
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 24-04-2016 16
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 13
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 2
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-04-2016 16
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 29
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 32
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 4 13-09-2015 11
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 25
LJC Jeugd Cat. 4 30-05-2015 24
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 4 16-05-2015 22
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 18
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 20
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 02-05-2015 26
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 4 25-04-2015 23
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 12
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 14
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 20
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 12
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 28-03-2015 28
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 21-03-2015 32
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 14-03-2015 33
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 14
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 20
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 05-07-2014 13
Baanomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 27
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 25-05-2014 13
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 11-05-2014 16
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 10-05-2014 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 04-05-2014 17
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 20-04-2014 12
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 13-04-2014 12
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 3 06-04-2014 10
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 23
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 21
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 3 23-11-2013 21
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 02-11-2013 17
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-10-2013 13
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 15-09-2013 15
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 01-09-2013 13
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 20
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 2 07-07-2013 9
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 30-06-2013 6
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 22-06-2013 7
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 22
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 02-06-2013 8
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2013 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-05-2013 8
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 19-05-2013 6
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 12-05-2013 11
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 21-04-2013 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-04-2013 9
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 2 14-04-2013 5
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 2 07-04-2013 4
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 06-04-2013 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-04-2013 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 31-03-2013 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 10-03-2013 3
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 26-01-2013 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2012 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 15-12-2012 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 01-12-2012 11
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 2 24-11-2012 6
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 17-11-2012 9
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 2 27-10-2012 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 13-10-2012 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 16-09-2012 8
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 02-09-2012 8
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 1 19-08-2012 6
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 15-07-2012 13
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 07-07-2012 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 01-07-2012 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 20-05-2012 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-05-2012 12
RABO Komtoer Jeugd Cat. 1 13-05-2012 6
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 15-04-2012 7
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 1 01-04-2012 1
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 25-03-2012 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 9 jaar 21-01-2012 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 15-01-2012 4
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 1 14-01-2012 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2011 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 17-12-2011 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 11-12-2011 5
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 04-12-2011 5
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 03-12-2011 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 27-11-2011 4
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 26-11-2011 5
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-11-2011 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 23-10-2011 6
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 15-10-2011 3
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 1 10-09-2011 14
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2011 19
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 1 21-08-2011 10
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 23
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 22
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 26-06-2011 17
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 1 19-06-2011 5
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 05-06-2011 10
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 1 04-06-2011 11
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 24
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 15-05-2011 11
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 1 08-05-2011 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 22
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2011 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 Meisjes 03-04-2011 7
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 1 15-01-2011 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 18-12-2010 11
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 12-12-2010 11
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 05-12-2010 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 04-12-2010 8
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 20-11-2010 13
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 14-11-2010 16
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 31-10-2010 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 30-10-2010 8
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 09-10-2010 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.