Jessica Schmitz

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 30
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 26
Rabo jeugd omnium BBC Jeugd Cat. 5 15-09-2013 13
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 24
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 25-05-2013 22
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 19-05-2013 18
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 32
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 34
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 33
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 14
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-04-2013 15
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 11
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 19
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 29
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 22
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2013 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 23
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 24
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 29
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 18
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 19
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 25
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 19
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 23
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 19
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 22
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 23-06-2012 19
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 31
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 26-05-2012 11
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 15
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 30
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 12
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 15
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 14
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 16
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 4
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 12
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 17
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 10
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 12 jaar 21-01-2012 6
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 13
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 19
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 10
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 18
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 03-12-2011 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 15
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 14
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 19
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 23
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 15
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 10
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 6
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 15
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 25
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2011 11
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 6
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 7
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 11
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 3 04-06-2011 6
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 5
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 11
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 28-05-2011 5
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 4 22-05-2011 8
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 15
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 5
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 10
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 7
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 15
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 10
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 13
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 8
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 17
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2010 14
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 18
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 09-10-2010 16
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 12
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 15
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 10
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 12
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 17-07-2010 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 11-07-2010 5
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 04-07-2010 10
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 2 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 13
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2010 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 12
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 6
Baanomnium Jeugd Cat. 2 24-05-2010 3
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 11
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 6
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 24-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 4
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 6
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 11
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 11
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 2 27-03-2010 7
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-12-2009 12
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 13-12-2009 10
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 16
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 8
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2009 10
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 11
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 15-11-2009 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 08-11-2009 14
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 8
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 7
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 11
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 12-09-2009 3
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 1 15-08-2009 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-07-2009 8
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 7
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 7
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 7
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 21-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2009 13
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 1 07-06-2009 3
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 06-06-2009 5
Baanomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2009 6
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 30-05-2009 5
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 7
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2009 6
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 13
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 19-04-2009 5
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 8
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 6
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 1 05-04-2009 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 28
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 23
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 07-09-2008 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 13
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 29
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 28
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 36
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 25
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 22
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 07-06-2008 17
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 9
Baanomnium Jeugd Cat. 1-1 12-05-2008 7
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2008 4
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 25
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 meisjes 27-04-2008 13
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 20-04-2008 25
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 12-04-2008 13
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 15
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 23

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.