Yonna Dam

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-10-2019 10
Omloop van de Bollenstreek. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-09-2019 4
13de Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2019 13
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 60
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 49
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 16
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 24
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 21
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 17
57e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-05-2019 26
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 40
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 4
EPZ-Omloop van Borsele 2019 Tijdrijden Elite - Vrouwen Elite-Vrouwen 26-04-2019 39
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 23
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-04-2019 12
71e Ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-03-2019 12
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 25
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 37
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 23
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 21
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 51
3e omloop van de Bronneger Bult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-04-2018 27
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-04-2018 16
Ronde Van Lisse Basisleden 24-09-2017 34
Ronde van Voorhout Basisleden 16-09-2017 20
De Omloop van de Bollenstreek Basisleden 10-09-2017 22
Ronde van Noordwijkerhout Basisleden 06-09-2017 39
Ronde Van Noordwijk Basisleden 02-09-2017 22
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 16
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 4
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 19-05-2013 15
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 5
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 20
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-04-2013 21
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 6
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2012 9
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 4
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 16-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 23
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 8
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 6
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 6 20-05-2012 4
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 5 19-05-2012 7
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 6
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 11
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 9
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 3
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 8
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 5 22-05-2011 10
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 15-05-2011 3
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 7
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 28
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-09-2010 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 13
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-06-2010 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 34
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 14
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 24
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 19
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 15
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2009 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 26
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 12
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 8
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 1 22-06-2008 17
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 15-06-2008 8
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 08-06-2008 13
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 16
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 01-05-2008 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.