Denise Mertens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
2e Dwars door `t Zand Nieuweling-Meisjes 26-10-2019 16
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 14-09-2019 53
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 14-09-2019 58
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 13-09-2019 59
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 45
86ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2019 10
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 49
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 1
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 18
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 31
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 21
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2019 5
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 38
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 37
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 31
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 21
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 18
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 21
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 21
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 13
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 21
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 18
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 40
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 27
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 14
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 21
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 5 07-05-2017 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 21
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 12
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 20
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 13
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 9
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 19
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 17
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 22
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2016 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 18
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 7
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 3
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 12-06-2016 7
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 16
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 4 22-05-2016 2
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 11
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 9
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 13
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 17
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 32
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 16
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 9
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 18
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 7
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 6
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 12
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2015 5
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 3 19-04-2015 5
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 17
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 11
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 20
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 08-11-2014 16
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 17
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 2 21-09-2014 7
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 4
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 8
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 31-08-2014 5
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 6
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 5
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 06-07-2014 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 7
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 9
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 8
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 4
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 4
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 3
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 26-04-2014 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 21-04-2014 6
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 4
Criterium Jeugd Cat. 2 06-04-2014 1
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 05-04-2014 3
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-01-2014 7
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 2 23-11-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 02-11-2013 12
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 08-09-2013 3
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 01-09-2013 9
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 23-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 2
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 1 02-06-2013 1
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 25-05-2013 1
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 19-05-2013 3
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 11-05-2013 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 09-05-2013 3
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2013 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-04-2013 3
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-04-2013 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 14-04-2013 1
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 07-04-2013 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-04-2013 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-03-2013 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-03-2013 4
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 26-01-2013 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 20-01-2013 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 01-12-2012 7
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 1 27-10-2012 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 09-09-2012 4
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 01-09-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 7
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 14-07-2012 3
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 07-07-2012 7
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 01-07-2012 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 24-06-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 09-06-2012 3
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 1 28-05-2012 5
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 19-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-05-2012 6
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 13-05-2012 5
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 06-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 1 30-04-2012 3
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 1
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 21-04-2012 2
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 15-04-2012 3
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 1 09-04-2012 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 07-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.