Rosan Koper

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-12-2019 15
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-11-2019 10
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-11-2019 14
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-10-2019 38
KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten Junior-Vrouwen 22-09-2019 6
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 14-09-2019 49
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 13-09-2019 40
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 08-09-2019 46
59e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2019 16
50e Ronde van Heerhugowaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2019 21
47e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2019 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junior-Vrouwen 22-06-2019 17
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junior-Vrouwen 19-06-2019 13
Tour de Lasalle Junior-Vrouwen Eindklassement 16-06-2019 4
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Junior-Vrouwen 10-06-2019 5
64ste Ronde van ZEIST (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2019 44
Wageningse Muur (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-06-2019 9
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2019 39
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 22-05-2019 5
Omloop door het land van Bartje Junior-Vrouwen 18-05-2019 14
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 4
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 28-04-2019 42
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women Eindklassement 28-04-2019 30
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 32
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 27
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 16
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 14-04-2019 86
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 14-04-2019 67
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 13-04-2019 67
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 75
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 32
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 31
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 16
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 13-01-2019 13
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 08-12-2018 8
TC - Janet Memorial Veldrit Junior-Vrouwen 17-11-2018 11
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junior-Vrouwen 10-11-2018 10
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 8
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 37
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 52
6e editie Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 23-09-2018 3
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 18
Ronde van Uithoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 15
68e Ronde van OCHTEN (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 21-07-2018 23
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 33
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-07-2018 13
Ronde van Twente Junior-Vrouwen 07-07-2018 24
51e Ronde van Hoogkarspel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-07-2018 14
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 27-06-2018 23
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 33
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 21
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-06-2018 10
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-05-2018 25
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 25
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 23
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 08-05-2018 6
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 20
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 42
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 52
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 72
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 54
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 18
46e Omloop van Noord-West Overijssel Junior-Vrouwen 07-04-2018 5
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2018 2
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 34
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 2
25e Veldrit van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-12-2017 9
Janet Memorial Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2017 22
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junior-Vrouwen 04-11-2017 7
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-10-2017 30
6e Nationale veldrit van Rhenen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-10-2017 12
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 37
Ronde van De Uithof Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 3
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 1
11e Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 10-09-2017 8
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 13
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 32
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 21-06-2017 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 25
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 1
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 5
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuweling-Meisjes 27-05-2017 19
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 24-05-2017 3
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 33
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-05-2017 2
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 8
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 15-04-2017 19
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 25
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2017 17
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 8
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 31
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 21
24e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 17-12-2016 14
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 17
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuweling-Meisjes 26-11-2016 15
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuweling-Meisjes 19-11-2016 15
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 05-11-2016 11
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 25-10-2016 15
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 02-10-2016 10
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 18
10e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 11-09-2016 7
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 9
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 5
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Nieuweling-Meisjes 15-08-2016 8
55e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 17-07-2016 15
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 28
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 20
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 17
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 11
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 36
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 17
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Nieuweling-Meisjes 11-05-2016 6
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 34
Ronde Breezand (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-04-2016 13
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 26
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 03-04-2016 26
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 30
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 6 16-08-2015 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 27-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 27
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 31-05-2015 4
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 17-05-2015 10
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 6 10-05-2015 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 25-04-2015 11
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 6 19-04-2015 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 30
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-03-2015 14
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 20-09-2014 4
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 38
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 18-05-2014 10
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 5 11-05-2014 8
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 11
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 03-05-2014 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 34
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 13-04-2014 8
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 06-04-2014 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 18
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 22
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 4 26-05-2013 11
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 12
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 11
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 20-04-2013 10
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 14-04-2013 12
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 07-04-2013 16
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 16-03-2013 14
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 3 29-09-2012 7
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 3 16-09-2012 7
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 09-09-2012 7
Criterium Volendam Jeugd Cat. 3 08-07-2012 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 23-06-2012 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 28
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 27-05-2012 10
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 3 21-04-2012 10
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 3 15-04-2012 10
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 3 07-04-2012 12
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2012 13
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2011 7
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 11-09-2011 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-06-2011 11
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2011 11
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-05-2011 11
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 2 17-04-2011 7
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 03-04-2011 7
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 19-09-2010 8
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-09-2010 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 26-06-2010 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 7
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 1 22-05-2010 7
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 1 18-04-2010 6
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 20-03-2010 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.