Jennifer Bax

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 128
Wielerronde van Middelharnis Funklasse 07-07-2018 25
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 83
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 30
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junior-Vrouwen 05-12-2015 1
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junior-Vrouwen 05-12-2015 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 5
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 18
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 9
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 15
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 51
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 100
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 55
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 23
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 10
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 17-05-2015 5
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 86
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 86
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Junior-Vrouwen 11-04-2015 16
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Junior-Vrouwen 06-12-2014 1
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Junior-Vrouwen 06-12-2014 1
NK Omnium - Sprint - Keirin Junior-Vrouwen 29-11-2014 6
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Junior-Vrouwen 23-11-2014 5
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 13-09-2014 27
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 29
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuweling-Meisjes 21-05-2014 14
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 13
Eierrace Diverse Licentiecategorieen 21-04-2014 14
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 43
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 52
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 48
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 28
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 25
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 21
Rabobank Jeugdmeerdaagse Diverse Licentiecategorieen (E) 10-05-2013 27
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 08-05-2013 6
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 27
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2013 19
Eierrace Diverse Licentiecategorieen 01-04-2013 24
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 06-10-2012 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 14
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 17
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 15-09-2012 23
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 37
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 02-09-2012 19
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-09-2012 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 23
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 6 14-07-2012 10
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 23
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 28
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 27
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 24
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 6 10-06-2012 14
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 9
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 12
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 20
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 19
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 10
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 9
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 7
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2011 4
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 14
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 35
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 13
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 8
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 17-07-2011 8
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 13
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 24
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 5 09-07-2011 5
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 15
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 21
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 9
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 14
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 5
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 4
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 9
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 10
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 3
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 16
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 10
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 15-05-2011 8
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 17
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 01-05-2011 8
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 19
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 25-04-2011 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 12
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 17
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 21
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 8
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 13
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 9
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 25
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 30
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 20
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 13
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 14
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 24
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 36
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 24
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 21
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 19
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 36
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 25
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 18-04-2010 16
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 31
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 26
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 23

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.