Daan Breejen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 18
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 28
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 18
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 28
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 18
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 8
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuwelingen 22-05-2019 6
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 51
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 62
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 41
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 31
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 26
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 23
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuwelingen 27-10-2018 5
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 32
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 26
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 13-10-2018 9
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 24
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 2
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 7 01-09-2018 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 25-08-2018 1
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 18-08-2018 3
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 11-07-2018 3
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 7 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 18
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 09-06-2018 12
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 11
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 27-05-2018 8
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 11
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2018 9
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 07-04-2018 4
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 02-04-2018 4
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 8
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 23
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 20-01-2018 9
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 13-01-2018 25
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 12
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2017 12
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 13
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 03-12-2017 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 25-11-2017 20
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 22
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 7
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 14-10-2017 16
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 13
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 8
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 6 25-06-2017 2
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 28
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-05-2017 16
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 6 20-05-2017 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 15
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 13
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 12
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 16
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 8
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 6
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 6 21-01-2017 27
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 23
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 10
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 20
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 27-11-2016 14
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 12-11-2016 16
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 26
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 6
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 8
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 19
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 4
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 5 05-05-2016 10
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 8
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-04-2016 9
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 8
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 9
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 23
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 16
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 14
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 31
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 3
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 17
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 13-09-2015 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2015 3
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 23-08-2015 5
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 6
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 4 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 16
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 12
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 14-05-2015 2
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 4 10-05-2015 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 13
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 18
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 8
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 4 13-12-2014 14
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 12
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 3 21-09-2014 5
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2014 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 10
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 3 24-08-2014 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 25
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 3 01-06-2014 8
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 3 18-05-2014 11
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 03-05-2014 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-04-2014 5
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 05-04-2014 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.