Dirk Darding

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 14-07-2019 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 1
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 22-06-2019 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 11
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 13
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 7 15-05-2019 1
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 7 12-05-2019 1
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 1
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 6
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 7 14-04-2019 4
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 7 31-03-2019 5
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 7
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 1
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 4
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 6 16-06-2018 2
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 10-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 30
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 4
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 11
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 9
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 4
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 14-01-2018 16
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 12
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 4
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 5
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 10-09-2017 5
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 03-09-2017 4
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 2
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 5 25-06-2017 2
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 17-06-2017 7
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 13
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 28
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 7
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 7
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 3
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 3
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 12
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 25-09-2016 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 6
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 5
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 21-08-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 5
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 4 19-06-2016 1
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 4 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 7
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 28-05-2016 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 21-05-2016 1
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 3
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 2
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 14
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 2
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 3 30-08-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 2
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 2
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 14-05-2015 2
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 4
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2015 2
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 1
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 3 05-04-2015 2
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 5
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 2 28-09-2014 1
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 21-09-2014 3
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 2 07-09-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 2 31-08-2014 3
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 3
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 13-07-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 2
Baanomnium Jeugd Cat. 2 22-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 5
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 18-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 2
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 1
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 2 27-04-2014 2
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 20-04-2014 2
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 2 13-04-2014 1
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 06-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 22-12-2013 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 27-10-2013 11
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 1 29-09-2013 1
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 22-09-2013 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 5
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 5
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 13-07-2013 3
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 1 07-07-2013 1
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 2
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 22-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 4
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 1 19-05-2013 2
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 1 28-04-2013 1
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 21-04-2013 3
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 1 14-04-2013 2
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 1 07-04-2013 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.