Marten Haitjema

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Subaru BeachBattle Licentiehouders Mannen 24-11-2019 37
Watersley Mountainbike XCO UCI Class 1 Elite-Mannen/Beloften 22-09-2019 8
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Elite-Mannen/Beloften 25-08-2019 9
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Beloften 21-07-2019 3
3 Nations Cup - Bar End Trophy Elite-Mannen/Beloften 07-07-2019 11
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Elite-Mannen/Beloften 23-06-2019 3
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Elite-Mannen/Beloften 16-06-2019 3
Zwiep Trek mtb cup Elite-Mannen/Beloften 12-05-2019 3
Koningscup Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 6
Grote prijs Kivada Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 6
NLcup - Zwiep Trek mtb cup Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 1
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Elite-Mannen/Beloften 16-09-2018 16
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Elite-Mannen/Beloften 02-09-2018 1
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Elite-Mannen/Beloften 26-08-2018 9
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Beloften 22-07-2018 5
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 01-07-2018 19
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Elite-Mannen/Beloften 24-06-2018 4
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Elite-Mannen/Beloften 17-06-2018 2
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 8
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 17
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 17
NLcup - Koningscup Havelte Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 11
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 8
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 16
NLcup - Wollebrand Elite-Mannen/Beloften 01-04-2018 7
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 10
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junioren 24-09-2017 4
Benelux Cup Junioren 27-08-2017 2
Benelux Cup - Kluisbergen Junioren 20-08-2017 1
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Junioren 30-07-2017 9
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Junioren 16-07-2017 3
NL Cup - Stappenbelt Trophy Junioren 02-07-2017 12
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Junioren 18-06-2017 2
NL Cup - Koningscup Junioren 30-04-2017 3
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Junioren 17-04-2017 17
Benelux Cup - GP Stad Beringen Junioren 09-04-2017 15
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Junioren 02-04-2017 6
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Junioren 26-03-2017 6
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Junioren 19-03-2017 8
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junioren 25-09-2016 13
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Junioren 18-09-2016 13
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Junioren 17-07-2016 11
Pearl Izumi Cup Landgraaf Junioren 26-06-2016 20
MTB Cup Heeswijk Junioren 12-06-2016 3
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Junioren 05-06-2016 9
Koningscup Junioren 24-04-2016 4
Zwiep Trek MTB Cup Junioren 17-04-2016 8
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Junioren 10-04-2016 11
MPL Stappenbelt Trophy Junioren 28-03-2016 5
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 20-03-2016 8
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 1 Nieuwelingen 22-08-2015 7
KNWU NK MTB 2015 Nieuwelingen 18-07-2015 9
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 14-06-2015 6
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 31-05-2015 6
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Nieuwelingen 16-05-2015 7
Koningscup Nieuwelingen 26-04-2015 4
Zwiep Trek MTB cup Nieuwelingen 19-04-2015 5
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 05-04-2015 8
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 22-03-2015 14
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Nieuwelingen 28-09-2014 6
Finale topcompetitie Nieuwelingen 30-08-2014 8
Specialized NK Mountainbike Nieuwelingen 12-07-2014 8
3e Topcompetitie Mountainbike Nieuwelingen 05-07-2014 9
MTB Trophy Sittard-Geleen Nieuwelingen 29-06-2014 18
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 15-06-2014 6
MTB CUP Heeswijk Nieuwelingen 01-06-2014 13
NK MTB Eliminator Nieuwelingen 11-05-2014 9
KOGA cup Nieuwelingen 27-04-2014 12
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 20-04-2014 12
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 23-03-2014 12
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 7 01-06-2013 12
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 6 (13 jaar) 24-03-2012 11
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 5 11-06-2011 14
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 17
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 28
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 18
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 25
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 19
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 19
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 19
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 26
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 20
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 4 20-06-2010 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 41
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 17
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 13
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 4
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 17
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 5
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 20-09-2009 8
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 14
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 8
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 21-06-2009 7
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 06-06-2009 6
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 18
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 16
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 19-04-2009 10
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 9
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 05-04-2009 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 28-09-2008 9
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 15-06-2008 5
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-05-2008 7
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 2 05-04-2008 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.