Dion Schoolenaar

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 42
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Junioren 01-09-2018 58
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 12
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junioren 21-05-2018 6
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 144
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 115
Flevo tour Junioren 12-05-2018 50
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junioren 08-05-2018 11
District Kampioenschap Midden Junioren 05-06-2017 9
54e Flevotour Junioren 13-05-2017 23
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 09-05-2017 25
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 22-04-2017 13
Ronde van Gelderland 2017 Junioren Junior Men 17-04-2017 30
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 14
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 15
13e Ronde van Ameide Nieuwelingen 17-09-2016 24
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn/ENERGYSTOCK Nieuwelingen 03-09-2016 19
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 27-08-2016 28
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 50
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 39
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 24
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 28
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 69
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 8
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 20
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 27-09-2015 14
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 06-09-2015 14
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 66
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 15
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 9
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 95
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 10
District Kampioenschap Midden op de weg Nieuwelingen 25-05-2015 5
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 8
Jeugdronde van Eijsden Nieuwelingen 26-04-2015 20
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 63
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 12-04-2015 21
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 51
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 19
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 15
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 17
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 28-09-2014 12
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 20-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 7 13-09-2014 20
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 06-09-2014 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 30-08-2014 20
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 36
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 70
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-05-2014 34
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 18-05-2014 13
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 7 11-05-2014 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 04-05-2014 18
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 03-05-2014 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 27
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 26
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 13-04-2014 9
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 06-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 25
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 33
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 15-03-2014 10
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2013 24
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 21-09-2013 9
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 25
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 23
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 41
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 23
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 10
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 23
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 25
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 52
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 29
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 19-05-2013 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 29
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 26
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 14
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 6 20-04-2013 13
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 14-04-2013 12
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 24
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 18
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 5 29-09-2012 7
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 5 16-09-2012 13
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 09-09-2012 16
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 33
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 27
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 15
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 21
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 22
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-06-2012 16
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 27-05-2012 6
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 26-05-2012 18
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 17-05-2012 28
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 13-05-2012 8
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 13
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 21
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 31
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 5 21-04-2012 8
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 5 15-04-2012 18
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 5 07-04-2012 6
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 01-04-2012 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 34
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 17-03-2012 8
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 3
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 4 - 5 08-01-2012 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 11
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2011 19
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 11-09-2011 17
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 41
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 25
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 13
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 03-07-2011 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-06-2011 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 22
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 33
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-06-2011 22
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 29-05-2011 28
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2011 17
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-05-2011 5
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 15-05-2011 15
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 4 14-05-2011 16
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 17-04-2011 5
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 10-04-2011 15
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 03-04-2011 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 19
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 19-09-2010 5
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-09-2010 12
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 20
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 10
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 36
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 4
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 20
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 3 22-05-2010 7
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 08-05-2010 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 28
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 13
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 18-04-2010 5
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 25
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 04-04-2010 10
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 16
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 20-03-2010 6
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 2 27-09-2009 7
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 20-09-2009 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 9
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2009 12
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 2 23-08-2009 9
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 14
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2009 13
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 21-06-2009 14
Gouda Jeugd Cat. 2 20-06-2009 8
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 13
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 15
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 06-06-2009 12
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 15
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 24-05-2009 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 17
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 10-05-2009 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 28
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 2 19-04-2009 3
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 2 13-04-2009 4
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 13
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 21-03-2009 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 28-09-2008 4
26-ste jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2008 7
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 23
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 1 22-06-2008 10
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 15-06-2008 6
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 08-06-2008 9
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-2 31-05-2008 3
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 1 24-05-2008 4
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-1 11-05-2008 13
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2008 7
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 01-05-2008 11
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 27-04-2008 7
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 12-04-2008 8
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 1 05-04-2008 3
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 1 15-03-2008 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.