Jasper Laat

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 21
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 10-07-2018 1
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-07-2018 2
Ronde van Markelo, onderdeel VIRO cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2018 4
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 1
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 01-07-2018 40
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 5
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 14
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 19
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 24
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 28-04-2018 34
77e profronde van Made Professionals 21-04-2018 18
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 27
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 11
Volta Limburg Classic M_ELITE 31-03-2018 29
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2018 81
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 47
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 24-02-2018 12
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 16
KOGA Slag om Norg M_ELITE 02-07-2017 19
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 1
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 25-06-2017 18
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 18-06-2017 10
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2017 27
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2017 10
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2017 39
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2017 17
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 14-06-2017 41
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Elite-Mannen 07-06-2017 1
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 04-06-2017 35
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 10
Ronde van Overijssel M_ELITE 06-05-2017 19
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 23
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 2
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 3
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 7
Volta Limburg Classic M_ELITE 01-04-2017 15
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 99
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 21
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 11
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Elite/Beloften 11-12-2016 24
Ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 25-09-2016 23
HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 11-09-2016 21
79e Kermisronde Roosendaal (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-09-2016 7
35e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 15-08-2016 13
25 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 08-08-2016 12
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 06-08-2016 28
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 03-08-2016 6
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 5
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 12-07-2016 2
Omloop van Alkmaar Elite-Mannen/Beloften 10-07-2016 19
53e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-07-2016 8
41e Wielerronde van Maren-Kessel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2016 10
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 01-07-2016 9
Klimtijdrit Camerig Vaals Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 5
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 9
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 14
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Mannen/Beloften 21-06-2016 9
25e Wielerronde van Riethoven Elite-Mannen/Beloften 20-06-2016 4
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-06-2016 12
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 14-06-2016 7
Smits Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 12-06-2016 18
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 19
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 29-05-2016 1
2e Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 28-05-2016 3
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 2
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 6
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-05-2016 15
21e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 14-05-2016 3
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 08-05-2016 4
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 4
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 05-05-2016 2
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 5
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 30-04-2016 1
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2016 8
75e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 24-04-2016 2
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 17-04-2016 3
43e Ronde van lexmond Elite-Mannen/Beloften 09-04-2016 2
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-04-2016 5
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 9
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 5
Wielerronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-03-2016 3
v.d. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 1
68e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 19-03-2016 9
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 30
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 4
wielerronde "Hart van Oosterhout" Elite-Mannen/Beloften 20-09-2015 8
Wielerronde van Uden (dag 1) Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 1
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Elite-Mannen/Beloften 05-09-2015 4
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 6
VAG Techniek Ronde van Nuenen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2015 4
Nacht van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 21-08-2015 5
34e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 10-08-2015 15
Mijl van Mares Elite-Mannen/Beloften 07-08-2015 8
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 9
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Elite-Mannen/Beloften 03-08-2015 11
EPO - Tour d'Oospel Elite-Mannen/Beloften 01-08-2015 2
43e Wateringse Wielerdag (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-07-2015 23
58e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 27-07-2015 13
45e Ronde van Barendrecht Elite-Mannen/Beloften 25-07-2015 5
Paardenmarktronde Alblasserdam Elite-Mannen/Beloften 22-07-2015 20
65 e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-07-2015 9
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 14-07-2015 18
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 13-07-2015 4
82ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2015 5
52e Slag van Ambacht Elite-Mannen/Beloften 02-07-2015 1
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2015 8
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 6
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Mannen/Beloften 23-06-2015 18
Ronde van Riethoven Elite-Mannen/Beloften 22-06-2015 1
45e Ronde van Nieuwendijk Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 3
Wielerronde van Albrandswaard Elite-Mannen/Beloften 17-06-2015 19
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2015 5
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 09-06-2015 19
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 31-05-2015 3
1ste Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 30-05-2015 3
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-05-2015 11
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 14-05-2015 17
20e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 6
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 02-05-2015 7
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 5
Ronde van het Maaskantje Elite-Mannen/Beloften 19-04-2015 7
42e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 11-04-2015 31
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 8
7e Ronde van Sleeuwijk Elite-Mannen/Beloften 04-04-2015 2
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-03-2015 8
67e Ronde van Oud Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 21-03-2015 18
v.d. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 15-03-2015 8
Rabobank Weekend cyclocross Elite/Beloften 14-12-2014 23
42e Kermis Wielerronde van Assendelft (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-10-2014 20
wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 21-09-2014 15
Wielerronde van Uden - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 13-09-2014 3
76e ronde van Dordrecht Elite-Mannen/Beloften 06-09-2014 36
Nacht van s-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 29-08-2014 10
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Elite-Mannen/Beloften 24-08-2014 5
33e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 11-08-2014 26
Mijl van Mares Elite-Mannen/Beloften 08-08-2014 3
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 06-08-2014 6
57e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 28-07-2014 22
44e Ronde van Barendrecht Elite-Mannen/Beloften 26-07-2014 15
64e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-07-2014 6
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 15-07-2014 23
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 14-07-2014 3
Ronde van Ridderkerk Elite-Mannen/Beloften 10-07-2014 13
51e Slag van Ambacht Elite-Mannen/Beloften 03-07-2014 14
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2014 2
Wielerronde Hapert Elite-Mannen/Beloften 24-06-2014 12
48e ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 23-06-2014 33
Ronde van Riethoven 2014 Elite-Mannen/Beloften 16-06-2014 5
26e Wielerronde van Rozenburg Elite-Mannen/Beloften 14-06-2014 4
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-06-2014 16
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 10-06-2014 10
41e ronde van Schaijk Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 9
52e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 29-05-2014 6
Ronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 25-05-2014 7
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 18-05-2014 19
Wielerwedstrijd Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 11-05-2014 10
19e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 10-05-2014 7
Wielerronde van Yerseke Elite-Mannen/Beloften 03-05-2014 19
De Win fietsen Ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 2
48e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 7
6e Ronde van Sleeuwijk Elite-Mannen/Beloften 19-04-2014 4
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Elite-Mannen/Beloften 13-04-2014 13
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-04-2014 17
66e Ronde van Oud Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 22-03-2014 21
Van Esch Tweewielers Tour Elite-Mannen/Beloften 16-03-2014 19
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 09-03-2014 26
Math Salden Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen (A) 06-10-2013 20
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 22-09-2013 14
Ronde van Krimpen Elite-Mannen/Beloften 14-09-2013 5
75e Ronde van Dordrecht om de Grote prijs Kloens Elite-Mannen/Beloften 07-09-2013 26
33e Ronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 01-09-2013 46
Vagtechniek Ronde van Nuenen Elite-Mannen/Beloften 25-08-2013 14
39e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2013 16
43e Ronde van Barendecht Elite-Mannen/Beloften 06-07-2013 29
Ronde van Capelle Elite-Mannen/Beloften 29-06-2013 15
Afwachtingscriterium Elite/Beloften & TCTC 6 - Tijdrit Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 23-06-2013 19
4e Midzomeravondronde Groot-Ammers Elite-Mannen/Beloften 15-06-2013 22
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 11-06-2013 31
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 09-06-2013 15
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 26-05-2013 14
58e Grote Bavaria-Ronde van Lieshout Elite-Mannen/Beloften 19-05-2013 3
18e Draai Rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 11-05-2013 14
51e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 09-05-2013 23
Ronde van Yerseke Elite-Mannen/Beloften 04-05-2013 11
De Ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 30-04-2013 9
72e Profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 11
Ronde van het Maaskantje Elite-Mannen/Beloften 21-04-2013 17
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Elite-Mannen/Beloften 14-04-2013 21
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 07-04-2013 54
Van Esch Tour Elite-Mannen/Beloften 17-03-2013 28
Ronde van De Uithof Junioren 30-09-2012 6
Wielerronde van Uden Junioren 15-09-2012 4
Wielerronde van Hilversum Junioren 02-09-2012 2
Klimomloop Wielersport Math Salden Junioren 25-08-2012 29
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 19-08-2012 64
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 19-08-2012 67
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 39
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 66
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 19
57e Berkelse Wielerdag Junioren 11-08-2012 7
40e Ronde van het Lage Land Junioren 05-08-2012 17
Wielerronde van Zundert Junioren 01-08-2012 5
Ronde van Ransdaal Junioren 29-07-2012 24
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 27
37ste Wieler Ronde van Maren-Kessel Junioren 08-07-2012 42
Ronde van Wolder Junioren 01-07-2012 8
Ronde van Scherpenzeel Junioren 23-06-2012 2
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junioren 17-06-2012 26
Omloop van de Maasvallei Junioren 09-06-2012 5
62ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-06-2012 20
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Junioren 28-05-2012 2
39e ronde van Schaijk Junioren 27-05-2012 8
57e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 20-05-2012 5
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junioren 13-05-2012 21
Omloop van Margraten Junioren 06-05-2012 12
73e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2012 4
71e Profronde van Made Junioren 29-04-2012 2
EPZ Omloop van Borsele Junioren 22-04-2012 19
Ronde van het Maaskantje Junioren 15-04-2012 2
46e Grote Ronde van Gerwen Junioren 09-04-2012 1
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 31-03-2012 9
Ronde van de Ijzerenman Junioren 25-03-2012 13
Ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2012 23
RABO Weekend Cyclocross Junioren 04-12-2011 20
56e Ronde van de Molen Junioren 02-10-2011 5
49 ste ronde van Wernhout Junioren 25-09-2011 13
De OOGZIEKENHUIS ZONNESTRAAL Wielerronde van Hilversum 2011 Junioren 04-09-2011 4
Ronde van Pijnacker Junioren 20-08-2011 19
30e Wielerronde van Steensel Junioren 15-08-2011 10
56e Berkelse Wielerdag Junioren 13-08-2011 7
62e Ronde Van Naaldwijk Junioren 09-08-2011 5
Ronde van Zundert Junioren 03-08-2011 11
54e kermisronde van Duizel Junioren 01-08-2011 6
Rabobank Hart van Gilze Junioren 10-07-2011 10
Ronde van Rooi Junioren 03-07-2011 8
62e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 26-06-2011 48
Rog Tour Junioren 19-06-2011 9
Ronde van Bruinisse Junioren 18-06-2011 10
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Junioren 13-06-2011 10
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-06-2011 11
Districtskampioenschap ZON Tijdrijden Junioren 01-06-2011 13
Wielerwedstrijd Hilvarenbeek Junioren 29-05-2011 18
Ronde van Velden Junioren 15-05-2011 9
70e Profronde van Made Junioren 01-05-2011 20
72e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2011 14
Ronde van het Maaskantje Junioren 17-04-2011 8
Afwachtingswedstrijd 38ste Hel van het Mergelland Junioren 02-04-2011 12
Van Esch Biketotaal Tour Junioren 27-03-2011 16
53e Wielerronde van Woensdrecht Junioren 20-03-2011 25
Rabo Weekend Cyclocross Junioren 05-12-2010 18
38e Kermisronde van Assendelft Nieuwelingen 02-10-2010 8
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 19-09-2010 13
Roger Wijnen Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 28-08-2010 35
31e van Gogh Wielerronde van Nuenen Grote Prijs Rubino Nieuwelingen 22-08-2010 9
Stichting Wielercomité Nispen Nieuwelingen 15-08-2010 9
29e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 09-08-2010 4
Nacht van Waubach Nieuwelingen 31-07-2010 1
53e kermisronde van Duizel Nieuwelingen 26-07-2010 14
45e Ronde van Philippine Nieuwelingen 17-07-2010 13
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 27
37e ronde van Schaijk Nieuwelingen 04-07-2010 14
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 26-06-2010 6
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 20-06-2010 17
Rog Tour Nieuwelingen 13-06-2010 3
10e Rabobank wielerronde van Tilburg-Reeshof Nieuwelingen 09-06-2010 7
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 05-06-2010 17
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Nieuwelingen 24-05-2010 7
55e GROTE BAVARIA-RONDE LIESHOUT Nieuwelingen 16-05-2010 11
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 09-05-2010 9
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 51
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 45
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 96
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 74
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 18-04-2010 11
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 20
44e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 05-04-2010 10
24e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 03-04-2010 8
Van Esch Biketotaal Tour Nieuwelingen 28-03-2010 11
52e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 21-03-2010 20
NK Veldrijden 2010 Nieuwelingen 10-01-2010 25
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 20-12-2009 8
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Nieuwelingen 13-12-2009 16
Rabo veldrit weekend van Moergestel Nieuwelingen 06-12-2009 16
8e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial - Nieuwelingen 28-11-2009 15
5e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 22-11-2009 8
30e BAVARIA-VELDRIT van LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2009 21
Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 07-11-2009 20
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Nieuwelingen 31-10-2009 9
Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2009 21
Nationale veldrit Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2009 22
1e Veldrit Montfoort Nieuwelingen 10-10-2009 24
2e Bouwmeesterwielerronde van Tilburg Nieuwelingen 20-09-2009 11
51ste Ronde van Uden Nieuwelingen 13-09-2009 13
GP Cor Vlemmix Nieuwelingen 12-09-2009 15
Ronde van Nuenen Nieuwelingen 23-08-2009 14
28e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 10-08-2009 15
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2009 27
44e Ronde van Philippine Nieuwelingen 18-07-2009 33
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 05-07-2009 23
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Nieuwelingen 27-06-2009 24
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 20-06-2009 60
9e Wielerronde van Tilburg Nieuwelingen 10-06-2009 19
Ronde van valkenswaard Nieuwelingen 07-06-2009 19
Districtskampioenschap Limburg & Regiokampioenschap Districten Limburg en Zuidoost Nieuwelingen 01-06-2009 18
Tweede Ronde van de Leur Nieuwelingen 24-05-2009 33
54e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2009 20
61ste wielerronde van standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2009 33
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 02-05-2009 24
68e Profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2009 14
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 19-04-2009 21
43e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 13-04-2009 5
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 11-04-2009 37
23e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 04-04-2009 15
59ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 22-03-2009 20
14e Int.Cyclocross Heerlen Nieuwelingen 14-02-2009 7
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 18-01-2009 25
6e Nationale Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2008 17
28e Kerstveldrit Nieuwelingen 26-12-2008 18
16e Veldrit Wijkpark Molenvliet Nieuwelingen 21-12-2008 28
Rabobank-veldrit van Boxtel Nieuwelingen 14-12-2008 30
Rabo veldrit weekend van Moergestel Nieuwelingen 07-12-2008 21
7e Nationale Kippersluis veldrit Nieuwelingen 29-11-2008 20
Mini GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 15-11-2008 19
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 08-11-2008 26
Regio kampioenschappen ZO Brabant Zeeland en Limburg Nieuwelingen 25-10-2008 10
Nationale Veldrit Albrandswaard Nieuwelingen 18-10-2008 19
2e Nationale veldrit Nieuwkuijk Nieuwelingen 05-10-2008 23
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 21-09-2008 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 14-09-2008 7
klimcriterium Jeugd Cat. 7 06-09-2008 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 30-08-2008 7
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 7 24-08-2008 2
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 17-08-2008 6
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 13-07-2008 8
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 06-07-2008 11
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 7 29-06-2008 11
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 22-06-2008 4
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7-1 31-05-2008 10
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 7 25-05-2008 9
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 7-1 11-05-2008 14
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 7 04-05-2008 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 01-05-2008 8
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 7-2 27-04-2008 17
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 20-04-2008 5
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 13-04-2008 5
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 7 06-04-2008 9
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 7 30-03-2008 6
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 23-03-2008 2
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 13-01-2008 8
JSW Almelo Jeugd Cat. 7 05-01-2008 11
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 7 29-12-2007 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 28-12-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 7 16-12-2007 14
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 09-12-2007 5
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 7 08-12-2007 6
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 7 02-12-2007 5
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 7 01-12-2007 6
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 7 24-11-2007 11
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 18-11-2007 4
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 17-11-2007 9
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 7 10-11-2007 13
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 04-11-2007 8
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2007 6
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 27-10-2007 6
JSW Yerseke Jeugd Cat. 7 20-10-2007 9
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 23-09-2007 2
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 16-09-2007 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 01-09-2007 4
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 6 26-08-2007 3
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 6 19-08-2007 3
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6 12-08-2007 3
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 6 08-07-2007 3
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 01-07-2007 2
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 6 24-06-2007 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 17-06-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 6 09-06-2007 17
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-06-2007 4
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 6 27-05-2007 2
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 17-05-2007 6
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 13-05-2007 4
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 06-05-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-04-2007 2
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 6 15-04-2007 2
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 6 09-04-2007 2
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 6 01-04-2007 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 13 jaar 20-01-2007 6
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 6 13-01-2007 6
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 6 07-01-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 06-01-2007 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 29-12-2006 9
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 23-12-2006 8
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 6 17-12-2006 5
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 6 16-12-2006 4
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 6 10-12-2006 7
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-12-2006 5
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 25-11-2006 3
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 18-11-2006 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 12-11-2006 4
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 05-11-2006 6
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 04-11-2006 6
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 6 28-10-2006 4
Zandbosch cross Jeugd Cat. 6 22-10-2006 2
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 6 14-10-2006 6
51e Ronde van de Molen om de Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 01-10-2006 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 5 10-09-2006 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 03-09-2006 6
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 5 27-08-2006 1
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 5 20-08-2006 3
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 5 09-07-2006 6
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 25-06-2006 4
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 11-06-2006 3
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 6 10-06-2006 1
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 5 10-06-2006 2
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 04-06-2006 4
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 5 28-05-2006 4
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 20-05-2006 4
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 14-05-2006 2
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 5 07-05-2006 7
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 5 17-04-2006 4
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 5 02-04-2006 3
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 4 11-12-2005 4
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 4 03-12-2005 5
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 05-11-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2005 6
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 18-09-2005 5
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 11-09-2005 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 04-09-2005 2
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 21-08-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-07-2005 10
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 4 12-06-2005 4
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2005 4
Jeugdavondcriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 04-06-2005 6
Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2005 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 21-05-2005 4
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 4 14-05-2005 4
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 4 08-05-2005 2
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 05-05-2005 6
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2005 6
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 4 17-04-2005 9
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 4 10-04-2005 3
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 03-04-2005 6
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 4 28-03-2005 3
Zandbosch cross Jeugd Cat. 3 16-01-2005 4
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 3 15-01-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 3 09-01-2005 4
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 3 02-01-2005 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 26-12-2004 7
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 3 19-12-2004 3
25e Jeugdveldrit van Lieshout ofwel 5e Landelijk Jeugdveldrittoernooi van Lieshout Jeugd Cat. 3 12-12-2004 7
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 3 04-12-2004 4
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2004 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 27-11-2004 5
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 3 21-11-2004 5
10e Driebergse Veldrit Jeugd Cat. 3 20-11-2004 4
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2004 8
Jeugd Wielerronde Bergaan de Maas Jeugd Cat. 3 01-08-2004 2
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 11-07-2004 5
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 04-07-2004 4
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2004 5
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 20-06-2004 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2004 3
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 30-04-2004 8
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 18-04-2004 6
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 12-04-2004 4
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 04-04-2004 5
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 28-03-2004 8
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 2 17-01-2004 6
Landelijk Jeugd Veldrit Toernooi Bakel Jeugd Cat. 2 04-01-2004 4
Zandboscross Jeugd Cat. 2 21-12-2003 3
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 2 06-12-2003 1
24e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 2 30-11-2003 1
9e Veldrit van Driebergen Jeugd Cat. 2 15-11-2003 9
Van Heeswijk Landelijk Jeugd Toernooi Veldrijden (Schijndel) Jeugd Cat. 2 08-11-2003 5
1e Jeugd Veldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-11-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Molenberg-Heerlen Jeugd Cat. 2 28-09-2003 5
Jeugdronde van Heythuysen Jeugd Cat. 2 21-09-2003 2
Jeugd-en Damesronde van Uden Jeugd Cat. 2 14-09-2003 2
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 07-09-2003 1
10e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 24-08-2003 1
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 2 17-08-2003 2
Ronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 2 20-07-2003 4
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 13-07-2003 3
D’n Bergse wielerronde voor jeugd+handbikers Jeugd Cat. 2 06-07-2003 2
Landelijk Jeugd Toernooi ; Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 29-06-2003 3
1e Rabobank Jeugdwielerronde van Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2003 3
11e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 08-06-2003 2
9e Jeugd Wielerronde van Veldhoven Jeugd Cat. 2 01-06-2003 1
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2003 1
6e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 25-05-2003 2
4e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 18-05-2003 3
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 11-05-2003 5
Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 2 04-05-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-04-2003 4
2e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 21-04-2003 4
Jeugdcriterium te Velden (LB) Jeugd Cat. 2 13-04-2003 2
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 2 06-04-2003 5
Rabo-Veldrit Jeugd Cat. 1 18-01-2003 4
Veldrit-weekend Schijndel Jeugd Cat. 1 05-01-2003 2
1e Rabobank Jeugdveldrit van Bakel Jeugd Cat. 1 04-01-2003 3
Landelijk Jeugdtoernooi / Nieuwelingen Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 28-12-2002 3
Rabobank Peelrand City-cross Oploo Jeugd Cat. 1 22-12-2002 3
Jeugd Veldrit Jeugd Cat. 1 14-12-2002 2
NK Cyclo-Cross Jeugd Jeugd Cat. 1 07-12-2002 7
Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 01-12-2002 3
Landelijke Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 24-11-2002 4
1e Jeugdveldrit Moergestel Jeugd Cat. 1 23-11-2002 1
Nationale Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 17-11-2002 1
Jeugdcross van Dommelen Jeugd Cat. 1 10-11-2002 2
Landelijk Jeugdtoernooi Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 03-11-2002 4