Nienke Jong

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 25-08-2019 19
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2019 6
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 5 22-06-2019 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 15-06-2019 17
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 27
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 5 02-06-2019 10
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 16
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 9
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 9
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 18
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 28-04-2019 12
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2019 14
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 8
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 16
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 11
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-06-2018 15
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 10
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 24
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 27-05-2018 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 14
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 4 13-05-2018 6
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 05-05-2018 9
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 12
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 4 27-04-2018 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 13
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 12
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 21
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 13
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 3 26-08-2017 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 20-08-2017 9
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 10-06-2017 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 04-06-2017 8
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 3 28-05-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-05-2017 7
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 13-05-2017 5
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 3 07-05-2017 4
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 3 29-04-2017 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 13
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 3 23-04-2017 6
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 11
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 13
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 02-04-2017 6
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 3 01-04-2017 5
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 13
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 20
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2016 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2016 9
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 8
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 10
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 12-06-2016 6
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 05-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-06-2016 15
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 2 21-05-2016 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 10
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 07-05-2016 7
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 2 05-05-2016 7
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 12
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 5
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2016 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2016 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 10
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 04-07-2015 7
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 07-06-2015 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 12
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 10
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 10-05-2015 5
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2015 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 8
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 18

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.