Noud Hurk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 07-12-2019 9
TC - GP DESTIL Junioren 01-12-2019 10
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 24-11-2019 11
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 4
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 6
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Junioren 27-10-2019 6
19e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 22-10-2019 21
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 19-10-2019 15
2e Kleeberg Cross Mechelen Junioren 01-09-2019 11
Ronde van Twente Junioren 06-07-2019 15
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 91
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 22-06-2019 5
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 43
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 75
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 49
Vestingcross Hulst Junioren 17-02-2019 20
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Junioren 26-01-2019 15
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 21
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Junioren 06-01-2019 9
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Junioren 05-01-2019 10
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 10
Kerstcross Norg Junioren 26-12-2018 5
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 08-12-2018 7
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 9
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 8
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 8
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Junioren 27-10-2018 2
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 14
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 32
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 19
1e Fruitcorso ronde van Tiel Nieuwelingen 15-09-2018 15
1e Nationale Kleeberg Cross Junioren 08-09-2018 16
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 16
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 14
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Nieuwelingen 22-07-2018 14
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 21
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Nieuwelingen 23-06-2018 39
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuwelingen 17-06-2018 15
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 35
25ste NLcup - Heeswijk Nieuwelingen 27-05-2018 16
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 40
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 46
NLcup - Koningscup Havelte Nieuwelingen 29-04-2018 25
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 68
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 18
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 23
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 19
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 11
Cyclo Cross Norg Nieuwelingen 26-12-2017 7
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 15
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 12
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 15
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 21
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuwelingen 03-12-2017 13
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 19
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 10
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 4
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 8
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 14
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 16
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 13
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuwelingen 15-07-2017 32
NL Cup - Stappenbelt Trophy Nieuwelingen 02-07-2017 33
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuwelingen 18-06-2017 39
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 21-05-2017 16
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Nieuwelingen 14-05-2017 37
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 51
NL Cup - Koningscup Nieuwelingen 30-04-2017 41
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 16-04-2017 45
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Nieuwelingen 02-04-2017 41
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuwelingen 26-03-2017 46
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 15
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 36
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 21
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 26
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 24
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 24
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 22
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 32
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 29
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 28
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 25
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 19
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 17
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 28
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 29
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (13-14 jr.) 27-08-2016 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 23
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 7 25-06-2016 18
LJC Wijchen Jeugd Cat. 7 04-06-2016 16
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 28-05-2016 16
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 7 21-05-2016 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 18
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 21
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 23-04-2016 18
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 24
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 7 16-04-2016 23
LJC Sittard Jeugd Cat. 7 09-04-2016 21
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 29
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 7 26-03-2016 23
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 19-03-2016 19
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 12-03-2016 27
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 16
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 18
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2015 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 11
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 7
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 7 20-12-2015 12
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 13-12-2015 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 9
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 10
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 11
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 9
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 11
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 11
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 01-11-2015 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 6
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 9
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 17-10-2015 8
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 19-09-2015 22
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 6 13-09-2015 10
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2015 12
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 28
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 16
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 12
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 6 27-06-2015 22
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 13-06-2015 17
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 45
LJC Wijchen Jeugd Cat. 6 06-06-2015 13
LJC Jeugd Cat. 6 30-05-2015 17
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 20
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 14-05-2015 19
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 21
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 02-05-2015 21
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 25-04-2015 9
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 19-04-2015 18
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 6 18-04-2015 19
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 37
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 28-03-2015 21
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 21-03-2015 20
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 27
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 24-01-2015 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 14
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 13
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 12
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 14
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 10
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 6 30-11-2014 12
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 15
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 16
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 12
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 14
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 11
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 15
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 11
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 7
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 3
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 15
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 17
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 13
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 11
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 17
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 5 10-05-2014 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 14
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 9
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 26-04-2014 17
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 11
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 13-04-2014 9
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 11
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 7
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 7
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 10
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 17
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 12
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 15
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 12
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 8
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 13
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 12
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 13
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 11
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 14
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 12
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 27
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 12
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 8
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 13
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 4 04-05-2013 9
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 4 04-05-2013 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 9
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 8
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 4 07-04-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 13
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 9
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 10
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 14
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 14
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 23-12-2012 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 14
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 09-12-2012 10
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 12
pietencross Jeugd Cat. 4 25-11-2012 15
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 12
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 14
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 9
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 16
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 07-10-2012 8
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 16
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 11
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 11
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 24
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-06-2012 10
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 27-05-2012 3
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 26-05-2012 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 16
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 3 12-05-2012 7
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 11
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 8
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 3 29-04-2012 8
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 21-04-2012 14
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 7
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 8
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 01-04-2012 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 8
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 07-01-2012 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 8
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 10
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 26
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 11
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 26-11-2011 8
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 20-11-2011 5
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 9
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 12-11-2011 6
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 06-11-2011 4
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 9
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 4
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 3 22-10-2011 5
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2011 6
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 2
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 09-10-2011 2
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 10
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 7
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 9
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 7
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 26-06-2011 6
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 2 18-06-2011 3
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 2 18-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 9
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 8
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 2 29-05-2011 4
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 2 21-05-2011 10
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 15-05-2011 5
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 2 14-05-2011 7
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 2 08-05-2011 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 5
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 6
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 24-04-2011 4
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2011 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 Jongens 03-04-2011 4
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-01-2011 9
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 2 15-01-2011 7
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 02-01-2011 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 6
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 12-12-2010 6
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-12-2010 4
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 05-12-2010 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 04-12-2010 10
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-11-2010 8
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 21-11-2010 8
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 20-11-2010 9
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 14-11-2010 11
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 2 07-11-2010 5
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 06-11-2010 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 31-10-2010 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2010 8
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 23-10-2010 10
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 16-10-2010 4
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 09-10-2010 10
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 14
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 1 12-09-2010 12
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 05-09-2010 8
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 29-08-2010 7
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 10
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Jeugd Cat. 1 26-06-2010 5
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 1 20-06-2010 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2010 12
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 06-06-2010 8
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 1 05-06-2010 12
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 1 30-05-2010 2
Baanomnium Jeugd Cat. 1 24-05-2010 5
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 1 08-05-2010 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 02-05-2010 8
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2010 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 24-04-2010 13
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 1 18-04-2010 10
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 8
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 04-04-2010 10
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 1 27-03-2010 11
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 1 17-01-2010 10
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 10-01-2010 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-12-2009 8
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 1 13-12-2009 10
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2009 13
Pietencross Jeugd Cat. 1 29-11-2009 12
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 22-11-2009 11
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 1 21-11-2009 8
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 1 15-11-2009 12
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 01-11-2009 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.