Stan Wijkel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 71
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) Elite-Mannen/Beloften 05-08-2018 13
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 23
Lus van Roden Elite-Mannen/Beloften 14-07-2018 37
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-07-2018 50
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 28
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 Elite-Mannen/Beloften 02-07-2018 36
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 01-07-2018 32
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Elite-Mannen 23-06-2018 78
35e Omloop van Bedum Elite-Mannen/Beloften 19-06-2018 3
35e Omloop van Bedum Elite-Mannen/Beloften 19-06-2018 6
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 81
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 46
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 84
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 2
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 119
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 101
65e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 10-03-2018 111
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 80
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 24-02-2018 9
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite/Beloften 03-12-2017 13
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 59
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 24
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 10-09-2017 25
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 10-09-2017 62
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 09-09-2017 98
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-08-2017 1
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2017 15
Ronde van Winsum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2017 2
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 29
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-08-2017 65
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 27
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 77
DK Tijdrijden Oost Beloften 13-06-2017 8
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 110
District Kampioenschap Oost Beloften 05-06-2017 3
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 75
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 79
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 66
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 72
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 37
Omloop van Hierden Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2017 4
Ronde van Ureterp (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-04-2017 13
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 28
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 25-03-2017 22
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 13
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 25
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 84
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Beloften 08-01-2017 19
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2016 5
Veldrit Norg Elite/Beloften 26-12-2016 5
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 10-12-2016 6
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite/Beloften 04-12-2016 2
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Elite/Beloften 19-11-2016 13
14e Omloop van de Trynwalden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-09-2016 23
Rabobank Gouden Pijl (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2016 48
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-07-2016 1
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2016 9
Super Mail Service Ronde van Hoogeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-07-2016 6
Ronde van Epe Elite-Mannen/Beloften 07-07-2016 2
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 02-07-2016 12
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 12
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 27-06-2016 4
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 4
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 68
33e Omloop van Bedum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-06-2016 43
Omloop van De Kompanije 5KM Elite-Mannen/Beloften 18-06-2016 21
Smits Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 12-06-2016 24
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 77
DK Tijdrijden Noord Beloften 01-06-2016 5
Ronde van Haren (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-05-2016 5
ZHE tour Elite-Mannen/Beloften 21-05-2016 56
Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 7
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 30-04-2016 45
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2016 19
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 66
NK VELDRIJDEN Beloften 10-01-2016 16
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2015 11
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 12-12-2015 5
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 21-11-2015 12
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Beloften 31-10-2015 3
wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 22-08-2015 34
Ronde van de Westereen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-08-2015 5
Rabobank Gouden Pijl (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-08-2015 4
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 m.) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-08-2015 21
VeluweMeerdaagse - Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 17-07-2015 57
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 5 Elite-Mannen/Beloften 04-07-2015 4
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 4 Elite-Mannen/Beloften 03-07-2015 5
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 Elite-Mannen/Beloften 01-07-2015 7
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 Elite-Mannen/Beloften 29-06-2015 2
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 7
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 4
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 1
32e Omloop van Bedum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-06-2015 45
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 14-06-2015 21
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 07-06-2015 2
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 2
Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 03-06-2015 24
District Kampioenschap Noord Beloften 25-05-2015 7
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 35
Ronde van Aalten Elite-Mannen/Beloften 22-05-2015 1
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 16-05-2015 47
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 10
20e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 3
63ste Ronde van Overijssel M_ELITE 02-05-2015 94
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2015 15
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 25-04-2015 75
69ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 19-04-2015 70
28ste Grote Omloop van de Veenkolonien/Eerens Elite-Mannen/Beloften 29-03-2015 19
67e Ronde van Oud Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 21-03-2015 6
62e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 14-03-2015 75
37e Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 07-03-2015 8
55e Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 28-02-2015 123
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 22-11-2014 8
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 16-11-2014 11
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 54
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 43
ESJ Wielerweekend Beloften Eindklassement 05-10-2014 54
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 64
11e Ronde van Ameide (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-09-2014 24
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 31-08-2014 11
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2014 1
Ronde van Nunspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2014 20
Ronde van de Westereen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-08-2014 7
Rabobank Gouden Pijl Professionals 12-08-2014 19
Slag om Norg Elite-Mannen/Beloften 10-08-2014 21
Bosbergronde van Appelscha (Omloop 3000 m.) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-08-2014 8
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-07-2014 9
Lus van Roden Elite-Mannen/Beloften 11-07-2014 35
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 20-06-2014 107
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 19-06-2014 120
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2014 96
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 15-06-2014 25
District Kampioenschap Noord Beloften 09-06-2014 16
45e ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 40
Omloop van Dalen Elite-Mannen/Beloften 29-05-2014 2
44e Fietsen & Koffie Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 25-05-2014 31
Ronde van Haren (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-05-2014 1
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 18-05-2014 13
19e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 10-05-2014 28
Ronde van Ureterp Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 11
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 19-04-2014 86
Trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 01-03-2014 24
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Elite/Beloften 05-01-2014 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 04-01-2014 7
11e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 29-12-2013 10
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2013 9
Rabobank veldrit van Boxtel Elite/Beloften 22-12-2013 10
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Beloften 02-11-2013 1
Veldrit van Harderwijk Elite/Beloften 26-10-2013 5
10e Ronde van Ameide Junioren 21-09-2013 10
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 8
Rooth Wielersport Ronde van Hilversum Junioren 01-09-2013 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junioren 31-08-2013 5
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Diverse Licentiecategorieen (B) 11-08-2013 4
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL Diverse Licentiecategorieen (B) 10-08-2013 1
Ronde van Markelo Diverse Licentiecategorieen (B) 09-08-2013 11
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 36
Rabobank wielerronde van Hoogeveen Junioren 13-07-2013 5
Kogaronde van Zuid Oost Friesland Junioren 15-06-2013 9
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 05-06-2013 15
Omloop van Exel Junioren 02-06-2013 20
DK Tijdrijden Noord Junioren 28-05-2013 2
Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 26-05-2013 8
District Kampioenschap Noord Junioren 20-05-2013 2
50e Flevotour Junioren 11-05-2013 3
Ronde van Angelslo Diverse Licentiecategorieen (B) 09-05-2013 4
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 14
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 17
9e Accon AVM Wouden Klassieker Junioren 14-04-2013 10
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 8
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 06-04-2013 1
Ronde van Ureterp Diverse Licentiecategorieen (C) 01-04-2013 1
41e Ronde van het Lage Land Junioren 24-03-2013 23
UCI WorldCup Cyclocross/14e GP Adrie van der Poel Junioren 20-01-2013 24
Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 19-01-2013 2
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Junioren 13-01-2013 5
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 15-12-2012 3
Rabo Weekend Cyclocross Junioren 02-12-2012 2
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 25-11-2012 19
Wielerronde van Hilversum Junioren 02-09-2012 6
30ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 01-07-2012 2
Ronde van Vaassen Diverse Licentiecategorieen (B) 20-06-2012 11
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junioren 17-06-2012 70
District Kampioenschap Noord Junioren 28-05-2012 5
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junioren 13-05-2012 12
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2012 5
WK Veldrijden Junioren 28-01-2012 22
UCI finale Worldcup Cyclocross Hoogerheide/13e Grote Prijs Adrie van der Poel Hoogerheide Junioren 22-01-2012 14
KNWU NK Veldrijden Junioren 08-01-2012 7
RABO Weekend Cyclocross Junioren 04-12-2011 2
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Junioren 27-11-2011 9
11e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2011 8
NIBA Walsberg Cross Junioren 23-10-2011 2
Veldrit van Albrandswaard Junioren 22-10-2011 1
Rabobank Cyclocross van Lierop Junioren 15-10-2011 3
33e Openingsveldrit van Harderwijk Junioren 24-09-2011 1
Grote Prijs Steenwijkerland Nieuwelingen 27-08-2011 4
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Nieuwelingen 16-07-2011 18
36ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 10-07-2011 4
Ronde van Wolvega Nieuwelingen 03-07-2011 1
50e ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 26-06-2011 20
Ronde van Didam Nieuwelingen 22-06-2011 1
District Kampioenschap Noord Nieuwelingen 13-06-2011 23
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuwelingen 11-06-2011 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2011 47
Ronde van Weesp Nieuwelingen 29-05-2011 36
Ronde van het Villapark Nijverdal Nieuwelingen 21-05-2011 28
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 08-05-2011 1
Ronde van Almelo Nieuwelingen 30-04-2011 2
Jeugdwielerronde Eijsden Nieuwelingen 25-04-2011 5
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 1
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 8
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 3
Veldrit Uithofgebied Nieuwelingen 02-01-2011 1
18e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 18-12-2010 3
Rabobank Veldrit Oploo Nieuwelingen 12-12-2010 6
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 05-12-2010 2
35e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 28-11-2010 5
9e Nationale Veldrit te Almelo Nieuwelingen 07-11-2010 1
Regiokampioenschappen Noord-Oost Nieuwelingen 30-10-2010 1
NIBA Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2010 2
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 16-10-2010 2
2 e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 09-10-2010 2
32e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-09-2010 4
Deltionronde van Zwolle Nieuwelingen 18-09-2010 1
Roger Wijnen Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 28-08-2010 21
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 5
37e ronde van Schaijk Nieuwelingen 04-07-2010 4
49e ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 27-06-2010 3
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 20-06-2010 8
DK Tijdrijden Nieuwelingen 16-06-2010 5
60 ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 06-06-2010 9
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 29-05-2010 7
Districts Kampioenschappen Weg Noord Nieuwelingen 24-05-2010 2
Omloop van Margraten Nieuwelingen 09-05-2010 40
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 96
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 17-04-2010 1
Ronde van De Wijk Nieuwelingen 05-04-2010 2
Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 27-03-2010 1
NK Veldrijden 2010 Nieuwelingen 10-01-2010 6
Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2010 9
8e Nationale Veldrit te Almelo Nieuwelingen 02-01-2010 2
7e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 27-12-2009 3
17e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 19-12-2009 5
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Nieuwelingen 13-12-2009 2
Mini GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 14-11-2009 5
7e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 08-11-2009 2
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 01-11-2009 6
Regio Kampioenschappen veldrijden Noord-Oost Nieuwelingen 31-10-2009 2
Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2009 3
Nationale veldrit Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2009 5
1e Veldrit Montfoort Nieuwelingen 10-10-2009 3
31e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 26-09-2009 8
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 7 27-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 9
Jeugdronde van Wildervank Jeugd Cat. 7 07-06-2009 4
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 30-05-2009 1
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 7 10-05-2009 1
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 7 02-05-2009 5
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2009 6
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2009 4
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 18-01-2009 6
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 7 04-01-2009 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 27-12-2008 2
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 7 20-12-2008 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 7 14-12-2008 2
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 7 06-12-2008 2
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 29-11-2008 4
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 23-11-2008 1
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 15-11-2008 2
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 7 08-11-2008 6
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-11-2008 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 26-10-2008 2
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 7 25-10-2008 1
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 21-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 13 jaar 14-06-2008 2
Jeugd Ronde Wildervank Jeugd Cat. 6 08-06-2008 1
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6-2 31-05-2008 1
ronde van het villapark Jeugd Cat. 6 17-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 6-2 11-05-2008 1
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-05-2008 1
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-2 27-04-2008 5
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 6-2 19-04-2008 2
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-1 13-04-2008 3
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 13-01-2008 1
JSW Almelo Jeugd Cat. 6 05-01-2008 2
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 6 29-12-2007 1
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 6 23-12-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2007 2
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 09-12-2007 1
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 6 01-12-2007 2
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 17-11-2007 2
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 6 11-11-2007 1
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2007 1
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-10-2007 1
JSW Yerseke Jeugd Cat. 6 20-10-2007 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 01-09-2007 4
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 5 26-08-2007 1
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 5 18-08-2007 1
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 07-07-2007 2
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 5 30-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 9
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 17-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 12-05-2007 1
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 06-05-2007 2
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2007 1
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2007 2
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 15-04-2007 1
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 5 09-04-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 07-04-2007 1
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-03-2007 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 12 jaar 20-01-2007 4
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 5 13-01-2007 1
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 5 07-01-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 06-01-2007 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 29-12-2006 1
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 23-12-2006 5
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 5 10-12-2006 1
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-12-2006 3
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 25-11-2006 2
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 18-11-2006 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 12-11-2006 1
Zandbosch cross Jeugd Cat. 5 22-10-2006 2
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 5 14-10-2006 3
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 4 09-09-2006 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 03-09-2006 9
55e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 4 19-08-2006 3
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 15-07-2006 2
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 4 08-07-2006 1
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 4 10-06-2006 5
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 4 03-06-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 20-05-2006 3
Lingewaardse Wielerronde Jeugd Cat. 4 14-05-2006 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 13-05-2006 1
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 07-05-2006 6
Jeugdklassieker Rabobank ‘t Hoogeland Jeugd Cat. 4 29-04-2006 2
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 23-04-2006 1
Eierrace Jeugd Cat. 4 17-04-2006 1
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 3 11-12-2005 3
1e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 06-11-2005 4
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 05-11-2005 1
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 3 10-09-2005 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 16-07-2005 2
Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 02-07-2005 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 25-06-2005 9
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 3 19-06-2005 3
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 3 18-06-2005 3
Regionaal Jeugdtoernooi Groningen Jeugd Cat. 3 11-06-2005 1
54e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 3 04-06-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Aalten Jeugd Cat. 3 29-05-2005 6
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 3 21-05-2005 4
9e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 3 15-05-2005 3
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 24-04-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 23-04-2005 4
4e Pedaleur Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 17-04-2005 2
Delica Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 02-04-2005 3
Zandbosch cross Jeugd Cat. 2 16-01-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 2 09-01-2005 1
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 2 02-01-2005 1
25e Jeugdveldrit van Lieshout ofwel 5e Landelijk Jeugdveldrittoernooi van Lieshout Jeugd Cat. 2 12-12-2004 1
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 2 04-12-2004 1
10e Driebergse Veldrit Jeugd Cat. 2 20-11-2004 1
Jeugd/Nw-meisjes/Jun-Vrouwen Omloop Jeugd Cat. 2 18-09-2004 1
Ronde van Exloo en Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 4
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 20-05-2004 4
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 24-04-2004 8
Landelijk Jeugd Toernooi Molenberg-Heerlen Jeugd Cat. 1 28-09-2003 2
Jeugdklassieker & Jr. Vrouwen/ Nwl.Meisjes Omloop Ruinen Jeugd Cat. 1 20-09-2003 4
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 1 13-09-2003 2
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 07-09-2003 3
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 1 06-09-2003 7
Jeugdomnium van Cranevelt Jeugd Cat. 1 17-08-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 28-06-2003 2
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 21-06-2003 6
Ronde van Exloo Jeugd Cat. 1 08-06-2003 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.