Kevin Coster

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 73
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 49
District Kampioenschap Oost Elite-Mannen 21-05-2018 19
43e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 13
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 40
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2018 34
Omloop van Hierden Elite-Mannen ZC/Beloften 21-04-2018 48
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 27
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 24-09-2017 10
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 71
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 83
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 40
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 68
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 68
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen ZC/Beloften 16-08-2017 20
Ronde van Elspeet Elite-Mannen ZC/Beloften 09-08-2017 20
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-08-2017 31
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2017 16
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 45
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2017 31
District Kampioenschap Oost Beloften 05-06-2017 11
De Wageningse Wielermuur (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-06-2017 11
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 21
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 31
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 06-05-2017 10
35e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 30-04-2017 24
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2017 29
76e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 19
Omloop van Hierden Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2017 6
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 55
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 25-03-2017 86
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 67
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 135
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 28-08-2016 21
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 37
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-08-2016 30
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 km.) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-08-2016 17
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 8
67e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-07-2016 40
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2016 33
Ronde van Elburg Elite-Mannen/Beloften 16-07-2016 14
Ronde van Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 15-07-2016 26
Ronde van Epe Elite-Mannen/Beloften 07-07-2016 13
Ronde van Ermelo Elite-Mannen/Beloften 06-07-2016 8
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 43
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 31
ZHE tour Elite-Mannen/Beloften 21-05-2016 33
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Beloften 16-05-2016 11
Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 30
Omloop van Hierden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-04-2016 26
29ste Grote Omloop van de Veenkoloniën/EERENS Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 80
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 16
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 38
56e Craft Ster van Zwolle M_ELITE 05-03-2016 84
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 22
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 19-09-2015 104
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 31
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 127
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 16
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-08-2015 42
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-07-2015 35
VeluweMeerdaagse - Elburg Elite-Mannen/Beloften 18-07-2015 19
VeluweMeerdaagse - Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 17-07-2015 39
Verkeersschool Buning Ronde van Hoogeveen Elite-Mannen/Beloften 11-07-2015 14
Ronde van Epe Elite-Mannen/Beloften 09-07-2015 19
Ronde van Ermelo Elite-Mannen/Beloften 01-07-2015 26
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 108
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 76
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 13-06-2015 87
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Beloften 10-06-2015 8
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 07-06-2015 53
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 06-06-2015 22
Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 03-06-2015 33
35e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 30-05-2015 29
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 14-05-2015 18
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 26
74e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 3
Ronde van de Vijver (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-04-2015 11
31e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 12-04-2015 78
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 19
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 25
62e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 14-03-2015 115
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 08-03-2015 69
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 79
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 102
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 20-09-2014 67
Wielerronde van Uden - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 13-09-2014 11
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-08-2014 42
Ronde van Elburg Elite-Mannen/Beloften 02-08-2014 16
Ronde van Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 01-08-2014 44
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-07-2014 32
64e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-07-2014 36
Verkeersschool Buning Ronde van Hoogeveen Elite-Mannen/Beloften 12-07-2014 20
Ronde van Ermelo Elite-Mannen/Beloften 02-07-2014 24
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 75
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 58
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 13-06-2014 85
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Beloften 11-06-2014 9
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Beloften 09-06-2014 20
5e Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 07-06-2014 61
Ronde Rond het Ronostrand Elite-Mannen/Beloften 01-06-2014 30
44e Fietsen & Koffie Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 25-05-2014 27
30e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 66
Meeùs Race Beloften 30-03-2014 102
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 09-03-2014 73
Math Salden Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen (A) 06-10-2013 41
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 18
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junioren 31-08-2013 12
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (A) 23-08-2013 29
Bergomloop Simpelveld Junioren 18-08-2013 17
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 104
38ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 06-07-2013 11
30e Bergcriterium van Wolder Junioren 30-06-2013 8
Kogaronde van Zuid Oost Friesland Junioren 15-06-2013 19
Ronde van Warnsveld Junioren 08-06-2013 19
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 05-06-2013 31
Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 26-05-2013 26
Omloop van Margraten Junioren 12-05-2013 12
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 21
59e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 30-04-2013 45
9e Accon AVM Wouden Klassieker Junioren 14-04-2013 20
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 5
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 93
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 30
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 81
Rabobank Wielerronde van Hoogeveen Junioren 14-07-2012 21
Rabo Mega Wielerspektakel Diverse Licentiecategorieen (C) 07-07-2012 5
Ronde van Vaassen Diverse Licentiecategorieen (B) 20-06-2012 27
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junioren 17-06-2012 15
Omloop van de Maasvallei Junioren 09-06-2012 26
District Kampioenschap Noord Junioren 28-05-2012 8
Omloop door het Land van Bartje Junioren 12-05-2012 17
Ronde van Almelo Junioren 30-04-2012 15
29e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 21-04-2012 34
Accon avm Wouden Klassieker 2012 Junioren 15-04-2012 31
Ronde van Ureterp Diverse Licentiecategorieen (C) 09-04-2012 8
Leisure World Zuiderzee ronde Junioren 07-04-2012 70
Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 27-08-2011 16
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Nieuwelingen 16-07-2011 8
Noorderveld-Westerkwartier (Ronde van de Wilp) Diverse Licentiecategorieen (C) 02-07-2011 9
Ronde van Didam Nieuwelingen 22-06-2011 10
Van Laar Wielerronde van Vaassen Nieuwelingen 15-06-2011 1
District Kampioenschap Noord Nieuwelingen 13-06-2011 20
Ronde van Warnsveld Nieuwelingen 11-06-2011 13
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Nieuwelingen 31-05-2011 10
Ronde van het Villapark Nijverdal Nieuwelingen 21-05-2011 21
48e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2011 7
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 07-05-2011 23
Jeugdwielerronde Eijsden Nieuwelingen 25-04-2011 6
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 20
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 6
Deltionronde van Zwolle Nieuwelingen 18-09-2010 17
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 34
Roger Wijnen Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 28-08-2010 31
Acht van Chaam Nieuwelingen 28-07-2010 39
53e kermisronde van Duizel Nieuwelingen 26-07-2010 8
Ronde van Oldebroek Nieuwelingen 10-07-2010 13
Van Laar B.V. Wielerronde van Vaassen Nieuwelingen 16-06-2010 18
ronde van Warnsveld Nieuwelingen 12-06-2010 17
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 29-05-2010 31
Districts kampioenschappen Oost Nieuwelingen 24-05-2010 11
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 23
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 24
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 31
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 65
24e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 03-04-2010 12
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 7 27-06-2009 19
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 41
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 30-05-2009 13
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 09-05-2009 8
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 7 02-05-2009 15
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2009 19
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 21-06-2008 6
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6-1 31-05-2008 19
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 6 24-05-2008 18
ronde van het villapark Jeugd Cat. 6 17-05-2008 13
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-05-2008 9
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 6-1 19-04-2008 8
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 6 05-04-2008 7
JSW Almelo Jeugd Cat. 6 05-01-2008 29
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 08-09-2007 7
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 5 01-09-2007 5
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 5 18-08-2007 9
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 5 30-06-2007 5
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 5 23-06-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 29
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 17-05-2007 19
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2007 5
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 21-04-2007 6
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 5 09-04-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 07-04-2007 20
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2007 17
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 5 13-01-2007 15
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 5 11-11-2006 10
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 4 16-09-2006 7
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 4 09-09-2006 6
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 15-07-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 4 24-06-2006 9
Jeugdwedstrijd Purmerplein Jeugd Cat. 4 25-05-2006 9
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 3 17-09-2005 8
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 2 10-09-2005 4
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 2 03-09-2005 2
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 2 16-07-2005 4
Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 02-07-2005 6
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 2 18-06-2005 2
Regionaal Jeugdtoernooi Groningen Jeugd Cat. 2 11-06-2005 1
54e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 2 04-06-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 28-05-2005 8
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 2 21-05-2005 3
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 14-05-2005 5
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 30-04-2005 7
Jeugdronde van Ede Jeugd Cat. 2 09-04-2005 5
Delica Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 02-04-2005 6
Landelijk Jeugd Toernooi Kampen Jeugd Cat. 2 25-09-2004 10
Jeugd/Nw-meisjes/Jun-Vrouwen Omloop Jeugd Cat. 2 18-09-2004 3
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 1 03-07-2004 3
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 19-06-2004 5
53e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 1 05-06-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 1 24-04-2004 8
Eierrace Jeugd Cat. 1 12-04-2004 4
Landelijk Jeugd Toernooi Almelo Jeugd Cat. 1 27-03-2004 8