Raf Sonnemans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 29
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 17
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 22
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 21-04-2019 12
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 21
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 23
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 6 31-03-2019 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 39
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 35
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 23
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 32
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 09-09-2018 7
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 5 16-06-2018 9
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 12
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 03-06-2018 12
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 38
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 20
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 18
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 23
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 19
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 19
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 24
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 24
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 22
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 35
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 14
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 30
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 10-09-2017 8
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 21
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 18
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 10
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 4 25-06-2017 8
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 17-06-2017 7
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 37
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 11
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 24
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 9
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 12
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 11
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 13
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 32
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 24
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 25-09-2016 8
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 18
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 14
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 3 18-06-2016 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 8
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 16
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 16
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 8
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 15
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 7
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 24
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 11
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 14
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 13
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 23-08-2015 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 15
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 31-05-2015 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 16
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 10-05-2015 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 14
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2015 7
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 7
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 05-04-2015 6
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 18
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 24-01-2015 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.