Daan Jurriaans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 13-10-2019 43
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 29
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 17-08-2019 4
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 17-07-2019 10
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2019 12
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2019 16
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2019 16
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 28-06-2019 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 44
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 7 19-05-2019 12
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 18-05-2019 12
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 11-05-2019 21
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 33
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 24
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 26
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2019 25
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 13-04-2019 20
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 07-04-2019 9
3e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 7 06-04-2019 14
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 7 31-03-2019 21
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 15
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 19
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 17
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 14
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 10-06-2018 11
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 17
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2018 7
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 13
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 23
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 7
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 19
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 33
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 16-09-2017 10
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 9
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 05-07-2017 4
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 14
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 5 25-06-2017 4
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 24-06-2017 5
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 20
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 5
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 5 13-05-2017 15
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 12
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2017 20
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 18
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2017 23
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 12
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 13
Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 5 08-04-2017 5
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 16
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 10
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 15
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 10-09-2016 12
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 23
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 20
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 34
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 15
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 14
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 23
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 10
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 17-04-2016 9
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 20
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 13
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.