Pieter Westbroek

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 30-06-2019 4
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-06-2019 6
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-06-2019 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 15-06-2019 24
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 08-06-2019 7
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 25-05-2019 23
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 3 19-05-2019 3
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 3 18-05-2019 11
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 11-05-2019 1
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 3 05-05-2019 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 22-04-2019 13
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 20-04-2019 9
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 13-04-2019 2
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 07-04-2019 2
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 3 31-03-2019 8
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 30-03-2019 14
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 23-03-2019 14
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 09-03-2019 11
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 2 22-09-2018 9
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 2 15-09-2018 8
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 2 01-09-2018 9
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (8-10 jr.) 25-08-2018 9
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 2 18-08-2018 7
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 2 14-07-2018 5
Bar End LJC Jeugd Cat. 2 07-07-2018 7
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 2 23-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-06-2018 18
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 2 16-06-2018 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 09-06-2018 3
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 2 27-05-2018 9
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 2 26-05-2018 8
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 2 19-05-2018 8
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 12-05-2018 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 06-05-2018 1
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 05-05-2018 9
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 2 28-04-2018 6
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 21-04-2018 1
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 2 15-04-2018 1
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 08-04-2018 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 2 07-04-2018 4
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 2 02-04-2018 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 2 31-03-2018 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 17-03-2018 6
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd DIVLIC 11-03-2018 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 10-03-2018 8
Regio Kampioenschap van Kennemerland DIVLIC 25-02-2018 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 30-09-2017 6
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 1 16-09-2017 8
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 1 09-09-2017 11
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 1 02-09-2017 7
Benelux Cup Jeugd (8-10 jr.) 26-08-2017 20
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 1 01-07-2017 6
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 18-06-2017 5
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 1 17-06-2017 11
MTB Jeugdcup EJ LJC Jeugd Cat. 1 10-06-2017 7
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 1 03-06-2017 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-05-2017 5
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 1 21-05-2017 4
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 1 13-05-2017 15
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 1 15-04-2017 6
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 1 08-04-2017 10
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 1 25-03-2017 12
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 1 18-03-2017 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 11-03-2017 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.