Lisette Schoon

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 123
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2019 3
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 26
De Jumbo ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-06-2019 36
Wielerronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2019 40
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2019 36
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-01-2019 28
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-12-2018 14
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-12-2018 19
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-12-2018 16
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-11-2018 14
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2018 15
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-11-2018 10
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 11
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 41
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-09-2018 17
68e Ronde van OCHTEN (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 21-07-2018 17
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 39
9e Kasteelronde van Mill (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 36
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 33
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junior-Vrouwen 21-05-2018 11
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 38
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Junior-Vrouwen 08-05-2018 6
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-04-2018 19
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-04-2018 4
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-12-2017 30
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junior-Vrouwen 10-12-2017 9
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2017 24
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Junior-Vrouwen 12-11-2017 5
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 28-10-2017 12
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-10-2017 35
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2017 20
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 24-09-2017 7
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 47
67e Ronde van Ochten (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-07-2017 22
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 44
67e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (E)-Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 02-07-2017 20
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 18-06-2017 14
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junior-Vrouwen 08-01-2017 19
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-01-2017 29
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-12-2016 16
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Junior-Vrouwen 11-12-2016 12
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 27-11-2016 10
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-11-2016 20
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 12-11-2016 12
Rabocyclocross Lierop Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2016 21
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 02-07-2016 8
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 40
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 14
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 17
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 48
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 10-04-2016 20
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 40
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 44
NK VELDRIJDEN Nieuweling-Meisjes 09-01-2016 19
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuweling-Meisjes 03-01-2016 11
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 31
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2015 27
Rabo Weekend Cyclocross Nieuweling-Meisjes 13-12-2015 12
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 15-11-2015 11
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 31-10-2015 5
Rabocyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2015 23
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2015 31
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 41
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 76
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 17
Rabobank Jeugdronde van Assen Nieuweling-Meisjes 23-05-2015 29
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 44
4e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Nieuweling-Meisjes 24-01-2015 9
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 10-01-2015 18
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuweling-Meisjes 03-01-2015 9
20e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Nieuweling-Meisjes 02-01-2015 6
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2014 26
22e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2014 19
Rabobank Weekend cyclocross Nieuweling-Meisjes 14-12-2014 10
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuweling-Meisjes 22-11-2014 15
11 BERGEN VELDRITTEN Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 27
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 01-11-2014 7
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2014 28
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-10-2014 31
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 12-10-2014 11
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 05-10-2014 10
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 36
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 15
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 28-06-2014 14
Baanomnium Jeugd Cat. 6 22-06-2014 12
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 18-05-2014 18
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 26
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 30
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 20-04-2014 20
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 13-04-2014 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 27
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-01-2014 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 24
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 08-12-2013 18
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 01-12-2013 22
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 17
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 25
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 20
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 25
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 32
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 30
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 25
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 39
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 30
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 30-06-2013 16
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 27-06-2013 7
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 16
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 39
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 01-06-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 24
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 32
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 17
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-04-2013 20
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 21-04-2013 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-04-2013 20
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 5 07-04-2013 5
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 06-04-2013 11
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 17
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2013 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 15
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 12
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 23-12-2012 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 13
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 15
pietencross Jeugd Cat. 5 25-11-2012 9
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 11
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 9
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 14
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 02-09-2012 12
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 21
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 12
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 21
RABO Komtoer Jeugd Cat. 4 13-05-2012 13
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 12
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 12
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 22-04-2012 5
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2012 13
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 4 (11 jaar) 24-03-2012 9
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 12 jaar 21-01-2012 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 15-01-2012 7
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 8
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 7
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 11
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 10
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 12
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 03-12-2011 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 10
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 10
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 12
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 12
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 15
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 9
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 8
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 11
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 11
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 09-10-2011 5
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2011 11
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2011 14
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 10
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 20
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 05-06-2011 10
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 4 22-05-2011 10
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 15-05-2011 11
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 3 08-05-2011 28
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 21
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 19
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2011 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 7
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 7
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 18-12-2010 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 12-12-2010 4
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 05-12-2010 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 5
pietencross Jeugd Cat. 3 28-11-2010 4
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 7
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 20-11-2010 6
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 6
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 12
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2010 9
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 9
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2010 9
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 09-10-2010 8
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 05-09-2010 8
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 29-08-2010 8
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 04-07-2010 11
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 2 20-06-2010 19
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2010 20
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 06-06-2010 10
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2010 10
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 2 30-05-2010 14
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 2 16-05-2010 9
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 2 13-05-2010 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 19
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 7
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2010 8
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 24-04-2010 10
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 14
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 04-04-2010 10
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 2 27-03-2010 14
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 10-01-2010 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-12-2009 5
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 13-12-2009 4
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 8
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 4
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2009 9
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 8
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 22-11-2009 4
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 21-11-2009 8
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 08-11-2009 10
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 6
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 01-11-2009 7
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 9
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 10
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 1 13-09-2009 4
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2009 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 9
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 13
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 12-07-2009 8
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 05-07-2009 5
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 21-06-2009 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2009 12
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 07-06-2009 5
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 06-06-2009 8
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 30-05-2009 8
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 2 24-05-2009 3
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 21-05-2009 10
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 17-05-2009 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2009 9
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 26-04-2009 7
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 7
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 19-04-2009 9
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 12-04-2009 6
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 05-04-2009 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 13
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 18-01-2009 6
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 1 04-01-2009 3
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 28-12-2008 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 27-12-2008 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 14-12-2008 5
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 1 07-12-2008 2
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 1 06-12-2008 3
Pietencross Jeugd Cat. 1 30-11-2008 4
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 23-11-2008 2
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 15-11-2008 2
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 1 09-11-2008 6
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 08-11-2008 3
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 02-11-2008 4
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-11-2008 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 26-10-2008 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 21
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 22
klimcriterium Jeugd Cat. 1 06-09-2008 15
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 1 24-08-2008 17
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 25
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 33
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 06-07-2008 6
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 30
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 27
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 14-06-2008 9
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 07-06-2008 15
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 22
Baanomnium Jeugd Cat. 1-2 12-05-2008 7
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-2 Meisjes 11-05-2008 23
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 25
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 meisjes 27-04-2008 9
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 1 06-04-2008 14
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 31
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 23-03-2008 19
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 1 11-11-2007 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.