Jacco Konijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (C)-Sportklasse/Basisleden 05-10-2019 12
Ronde van Lisse Masters 50+ 22-09-2019 2
Ronde van Hillegom Sportklasse 15-09-2019 2
64ste Ster van berkel Masters 40+ 14-09-2019 5
Omloop van de Bollenstreek. Sportklasse 08-09-2019 4
2e Omloop van het Zuiderpark (C)-Sportklasse/Basisleden 01-09-2019 5
59e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2019 20
Ronde van Uithoorn (C)-Sportklasse/Basisleden 25-08-2019 4
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 17-08-2019 16
47e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2019 4
69e Ronde van Santpoort Sportklasse 31-07-2019 18
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 3
57e Wielerronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2019 17
Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse/Basisleden 18-06-2019 7
33e Meertour SPORT_EIND 02-06-2019 22
DK Tijdrijden Noord-Holland Masters 50+ 22-05-2019 3
49e Maartensdijkse Acht (C)-Sportklasse/Basisleden 18-05-2019 22
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2019 34
Ronde van Breezand Sportklasse 14-04-2019 4
NK MTB Marathon Masters (50+) 30-09-2018 31
46e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2018 22
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Sportklasse 22-07-2018 25
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 15
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Sportklasse 20-05-2018 31
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Masters 40+ 16-09-2017 9
11e Hartje Baarn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-09-2017 31
62ste Ronde van ZEIST (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-08-2017 64
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-08-2017 27
48e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 20-08-2017 27
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-07-2017 51
Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 11-06-2017 25
31ste Meertour 2017 Diverse Licentiecategorieen 25-05-2017 25
47e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2017 19
49e Wielerronde van 't Zand NH Masters 40+ 07-05-2017 3
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 27-04-2017 13
Ronde van Breezand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-04-2017 12
Ronde van de Waardepolder Masters 30+ 12-03-2017 15
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Masters 50+ 17-09-2016 27
Ronde van Beverwijk Sportklasse 14-08-2016 24
44e Ronde van Oostzaan Sportklasse 07-08-2016 24
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 52
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-06-2016 12
Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen Eindklassement 12-06-2016 7
46e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2016 17
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 11
Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-05-2016 10
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Masters 40+ 17-04-2016 37
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-04-2016 10
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 28-02-2016 14
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 14
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Masters 40+ 19-09-2015 17
9e Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-09-2015 11
Ronde van Uithoorn Sportklasse 06-09-2015 6
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-08-2015 15
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 8
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 3
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 15-08-2015 12
65e Ronde van Santpoort Sportklasse 05-08-2015 15
43e Ronde van Oostzaan Sportklasse 02-08-2015 2
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2015 4
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 17
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 3
NK Masters Weg Masters 40+ 07-06-2015 52
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 31-05-2015 17
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 18
Ronde van Gelderland 2015 Masters 40+ Masters 40+ 19-04-2015 28
45e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 24-08-2014 32
Ronde van Beverwijk Sportklasse 17-08-2014 31
55e Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 23-07-2014 25
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 20-07-2014 16
51e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 06-07-2014 31
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-06-2014 25
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-06-2014 34
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 22-06-2014 13
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen Eindklassement 01-06-2014 56
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 01-06-2014 9
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 31-05-2014 45
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 30-05-2014 25
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 29-05-2014 61
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 29-05-2014 18
Rabo Omloop van Wervershoof Sportklasse 25-05-2014 92
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Masters 40+ 21-05-2014 4
Rijswijkse wieler ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-05-2014 19
46e Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 04-05-2014 15
51e Oranje Ronde van Enkhuizen Sportklasse 26-04-2014 11
10e Wielerronde van Weesp Masters 40+ 20-04-2014 14
Ronde van Uithoorn Sportklasse 08-09-2013 20
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 25-08-2013 19
63e Ronde van Santpoort Sportklasse 31-07-2013 16
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Masters 40+ 16-06-2013 7
27ste RaboMeertour Diverse Licentiecategorieen 10-05-2013 32
27ste RaboMeertour Diverse Licentiecategorieen 09-05-2013 13
27ste RaboMeertour Diverse Licentiecategorieen 09-05-2013 9
45e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 05-05-2013 11
50 ste Ronde van Enkhuizen Sportklasse 30-04-2013 4
32e Knoop van Noordwolde Sportklasse 21-04-2013 3
Guldemond Ronde Diverse Licentiecategorieen (B) 01-04-2013 14
Omloop van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen (C) 22-07-2012 29
57e Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 15-07-2012 42
Rabobankwielerronde Hartje Hoorn Diverse Licentiecategorieen (B) 03-06-2012 23
Wielerronde van Weesp Masters 40+ 27-05-2012 12
49 ste Ronde van Enkhuizen Sportklasse 30-04-2012 10
ronde van Waterland Sportklasse 22-04-2012 31
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (B) 01-04-2012 37
51e Ronde van de Bakkerstraat Diverse Licentiecategorieen 18-07-2010 9
Hartje Hoorn 2010 Amateurs B 06-06-2010 14
Regio kampioenschap Noord- en Zuid-Holland en District kampioenschap Noord-Holland Amateurs B 24-05-2010 32
Ronde van Sloten Masters 40+ 16-05-2010 15
Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen 05-07-2009 1
Hartje Hoorn Amateurs B 07-06-2009 15
Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen 06-07-2008 23
50e Wielerronde van Schiedam Amateurs A 23-09-2007 1
Rabobank Tweedaagse van Venhuizen Elite/Beloften/Amateurs A 21-07-2007 4
NK Amateurs A, Masters 40+ en 50+ Amateurs A 24-06-2007 52
D.K. Tijdrijden Noord-Holland Amateurs A 13-06-2007 1
Oranje Ronde van Enkhuizen Elite/Beloften/Amateurs A 30-04-2007 25
Ronde van Purmerend Amateurs B 17-09-2006 4
37e Ronde van Heerhugowaard Amateurs B 20-08-2006 1
Rabobank Tweedaagse van Venhuizen Amateurs B/Amateurs C 22-07-2006 1
21e Wielerronde Hartje Hoorn Amateurs B 04-06-2006 3
Ronde van ‘t Zand Amateurs B/Amateurs C 14-05-2006 5
Ronde van Amstelveen Amateurs B 07-05-2006 10
9e Rabo Strandrace Masters (30+) 19-03-2006 16
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Masters (30+) 15-05-2005 24
Koninginnecup Havelte Masters (30+) 01-05-2005 27
3e OWC MTB Cup Masters (30+) 17-04-2005 30
9e Wollebrand Mountainbike wedstrijd Masters (30+) 10-04-2005 16
6e Rabo Paasbike Masters (30+) 28-03-2005 47
MTB Topcompetitie Reek Masters (30+) 20-03-2005 35
Grote Prijs Kivada Wielersport Masters (30+) 13-03-2005 16
Wielerronde van Hoogkarspel Amateurs B 04-07-2004 3
Wielerronde Hartje Hoorn Amateurs B 06-06-2004 9
Hel van Noord-Holland Amateurs B 16-05-2004 5
Ronde van Schagen Amateurs A/Junioren 25-04-2004 17
Rabo Strandrace Masters 21-03-2004 3
Wielerronde van Venhuizen Amateurs A 27-07-2003 5
Topcompetitie Bergschenhoek Masters 29-06-2003 37
Districtskampioenschap Noord-Holland Tijdrijden Heren en Revanche Regio-kampioenschap Tijdrijden Vrouwen Amateurs A 18-06-2003 4
3e Trefnet ATB Challenge Masters 15-06-2003 19
1e OWC MTB Cup Masters 13-04-2003 34

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.