Allisha Knops

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Specialized NK Mountainbike Nieuweling-Meisjes 12-07-2014 14
MTB CUP Heeswijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2014 10
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 19
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 26
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 43
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 43
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-01-2014 35
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2013 34
Ronde van bocholtz Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 17
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 16
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 12
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 23
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 22
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 18
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 13
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 5
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 7
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 14
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-12-2012 19
Rabobank veldrit van Veldhoven Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 11-11-2012 28
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 9
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-10-2012 34
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 30-09-2012 13
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 6 20-09-2012 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 27
Criterium Volendam Jeugd Cat. 6 08-07-2012 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 01-07-2012 8
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 6 28-06-2012 7
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 37
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 20-05-2012 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 28
RABO Komtoer Jeugd Cat. 6 13-05-2012 14
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 21
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 29-04-2012 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 21-04-2012 13
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2012 12
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 12
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 6 01-04-2012 15
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 5
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2012 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2011 23
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 17-12-2011 23
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 11-12-2011 20
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 27-11-2011 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 23-10-2011 18
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 25-09-2011 21
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 18-09-2011 22
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 6 10-09-2011 14
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2011 13
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 46
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 24
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 14
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 29
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 30-06-2011 13
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 22
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 19-06-2011 12
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 05-06-2011 11
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 23
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 18
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 15-05-2011 12
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 27
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 16
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 29
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 49
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 Meisjes 03-04-2011 4
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 7 (14 jaar) 19-03-2011 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-01-2011 19
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 6 15-01-2011 23
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 31
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 02-01-2011 29
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 29-12-2010 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 18-12-2010 15
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 12-12-2010 23
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 04-12-2010 23
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 20-11-2010 25
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 14-11-2010 27
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 31-10-2010 25
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 26
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 09-10-2010 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 16
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 23
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 5 12-09-2010 23
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 5 11-09-2010 14
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 05-09-2010 9
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 16
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 10
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 5 11-07-2010 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 20
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 4 20-06-2010 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 30
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 06-06-2010 7
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 13
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 16
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 4 16-05-2010 8
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 17
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 4 18-04-2010 9
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 13
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 15
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 15
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 19
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 12
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 20
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 4 17-01-2010 19
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 10-01-2010 17
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 13-12-2009 12
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2009 28
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2009 13
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 22-11-2009 12
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 4 15-11-2009 13
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 08-11-2009 16
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 4 31-10-2009 16
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 32
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 33
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 4 13-09-2009 20
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 12-09-2009 20
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2009 25
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-07-2009 20
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 32
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 05-07-2009 17
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 28-06-2009 20
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 21-06-2009 23
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 10 jaar Categorie 3 20-06-2009 28
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 12
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 07-06-2009 20
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 06-06-2009 21
Baanomnium Jeugd Cat. 4 01-06-2009 9
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 36
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 17-05-2009 20
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 39
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2009 24
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 31
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 12-04-2009 20
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 05-04-2009 13
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 30
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 28-12-2008 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 27-12-2008 24
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 14-12-2008 26
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 4 07-12-2008 16
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-11-2008 20
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 23-11-2008 18
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 09-11-2008 20
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-11-2008 19
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 26-10-2008 17
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 23
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 14
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 14-09-2008 10
klimcriterium Jeugd Cat. 3 06-09-2008 15
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 3 24-08-2008 6
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 17
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 33
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 06-07-2008 11
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 14-06-2008 4
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 08-06-2008 5
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1-M 31-05-2008 3
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 10
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 9
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 meisjes 27-04-2008 6
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 7
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3-M 13-04-2008 5
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 3 06-04-2008 12
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 11
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 11
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 13-01-2008 12
JSW Almelo Jeugd Cat. 2 05-01-2008 7
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 2 29-12-2007 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 28-12-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 2 16-12-2007 7
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 09-12-2007 5
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 2 24-11-2007 11
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 2 10-11-2007 3
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 2 03-11-2007 8
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-10-2007 7
JSW Yerseke Jeugd Cat. 2 20-10-2007 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 01-09-2007 10
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 19-08-2007 4
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 12-08-2007 9
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 1 01-07-2007 3
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 1 24-06-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 4
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 03-06-2007 5
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 14
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 13-05-2007 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 06-05-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 29-04-2007 8
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 1 15-04-2007 2
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 1 09-04-2007 2
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 1 01-04-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 25-03-2007 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 - 9 jaar 20-01-2007 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 29-12-2006 2
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 1 17-12-2006 2
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 1 02-12-2006 3
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 1 26-11-2006 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 03-09-2006 9
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 1 27-08-2006 5
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 20-08-2006 3
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 1 10-06-2006 4
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 17-04-2006 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.